Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel összeköltöztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel összeköltöztünk, de a szüleim mindig szekálják őt rajtam keresztül, hogy megcsal telebeszélik a fejem stb. Barátnőm elakar költözni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel összeköltöztünk,de a szüleim mindig szekálják őt rajtam keresztül,hogy megcsal telebeszélik a fejem

Barátnőm szeret barátkozni mindenkivel beszélget csicsereg társasági személyiség,sok fiú barátja van meg lány,sokszor beszél itthon nekem róluk.Anyámék meg félre értik,nem hisznek neki.Nekem meg állandóan dumálnak szüleim barátnőm háta mögöt és szekálnak barátnőmmel mindenap hogy már elkezdtem szüleimnek kicsit hinni mert barátnőm kicsit télleg úgy viselkedik hogy gyanús.Elmondtam barátnőmmnek a dolgokat , most meg már elakar költözni.Kérlek adjatok tanácsot ?



2015. febr. 3. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, hogy maradjanak ki a te ügyeidből, a barátnőd meg azért akar lelépni, mert te a szüleid felé húzol, holott semmi bizonyítékod nincs azzal kapcsolatban, hogy megcsal-e, csak a szüleid képzetei.
2015. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, én is elköltöznék onnan, ahol mindig szekálnak. Ha szereted, akkor állj ki mellette és ne hagyd magad befolyásolni.
2015. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőmmel összeköltöztünk, de a szüleim mindig szekálják őt rajtam keresztül"


Én úgy fogalmaznám meg, ami történik:


"Barátnőmmel összeköltöztünk, de mindig szekálom őt azzal, amivel a szüleim - a saját szavaimmal élve - telebeszélik a fejemet. Megosztok velük olyan, a barátnőm privát szférájába tartozó dolgokat, ami nem tartozik rájuk, és amiből - akár helyesen, akár helytelenül, teljesen alaptalanul levonnak bizonyos következtetéseket, és próbálják szétrobbantani a kapcsolatukat. Én ezt hagyom, sőt, aktívan közreműködöm ebben.


Természetesen az is egy opció, hogy engeded elköltözni, és keresel egy olyan barátnőt, aki otthonülő, zárkózott, nem társaságkedvelő típus, és emellett minden egyéb szempontból megfelel a szüleid elképzeléseinek, elvárásainak.

2015. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyelek meg, mami pici fia.. nem való melléd senki, ha eltűröd, hogy az anyád helyetted élje az életed.. szerencsére időben kapcsolt a lány!

Nem azért költöztetek el, hogy saját életet kezdjetek?

Kitalálom, most mész a szülőkhöz.. szerinted nem ezért üldözik el?

Ha szereted a lányt, bízz benne és keresd fel végre, mert már alig várja, hogy őt válaszd!!!

2015. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nyíltan beszéld meg vele, hogy férfiszemmel igenis zavaró az ha csajunk, társasági haverkodáson túl bizalmasan barátkozik más srácokkal, velük kettesben programot szervez.


Sok ilyen lelki barát csak arra vár, hogy lelki barátnőjét megdönthesse, amikor az pl. éppen összeveszik barátjával és ettől érzelmileg labilisabb lesz, és máskor is saját érdekükben próbálják a lelki barátnőiket manipulálni.


Nálunk pl. baráti körön belül régi évfolyamtárs csajokkal, barátaink csajaival elég közvetlen a viszony, amibe a játékos szexuális ugratások is simán beleférnek, de azért a túlzott lelki kitárulkozást már kerüljük a havercsajokkal ha párkapcsolatunk van, az viszont belefér hogy megmasszírozzuk, vagy strandon naptejjel bekenjük haver csaj vállát, vagy ő minket, közösen táncoljunk, de már ebben is van már egy kis erotika, azt viszont már kerüljük hogy szobára menjünk.

2015. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!