Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szeretnénk összeköltözni, de kb. még fél évig ez nem lehetséges. A barátnőm nem akar várni fél évet arra, míg tudok költözni. Nem tudnátok valamit mondani, amivel esetleg megoldható lenne, hogy együtt maradjunk? A többi lentebb.

Figyelt kérdés

Még nem fejeztem be az iskolát, decemberben államvizsgázom, addig nem tudok költözni( anyukám se megy bele, mert azt mondja, akkor nem tudok koncentrálni majd a tanulásra).

Ő nem tud költözni velem, hogy addig is együtt legyünk.

Egyáltalán nem akar távkapcsolatot, nem akarja kivárni ezt az időt, hogy utána együtt lehessünk.

Bármilyen ötletet elfogadok, ami esetleg segít megmenteni ezt a kapcsolatot( kivéve azt, hogy hagyjam, hogy vége legyen). Nagyon szeretjük egymást. Nem akarom elveszíteni Őt!


2012. jún. 26. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha valaki szeret, az többet is vár, mint fél év...
2012. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? A barátnőd gyerekes,inkább hagyja veszni a dolgokat,ha már nem tudja kihisztizni,hogy az legyen,amit ő akar.Aki ennyire nem partner,azzal te miért tervezed a jövőd?
2012. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért nem tud annyit várni, mert annyira szeret és nem bírja ki, ha nem vagyok vele.
2012. jún. 26. 19:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem tud költözni, de tőled elvárja hogy költözz, különben nem vár tovább. Ez nem ás mint önzőség és nem szerelem. lehet te nagyon szereted de ő csak birtokol.....

Ő nem tesz lépést de tőled elvárja hogy lépj....

2012. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te szereted..De a barátnőd is szeret téged?

Mi van ha azt mondod neki,hogy államvizsga után tudsz csak külön költözni,addig várni kell..A barátnőd mit mond? Akkor vége??? Akkor nem kellesz neki??

Én azért elgondolkodnék,hogyha ez lenne a válasz ,akkor a barátnőd mennyire is szeret téged..

2012. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szeret hogy nem tud 6 hónapot várni, inkább leél egy életet nélküled..... az inlogikus felfogás....
2012. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Annyira szeret,hogy inkább szakít?Hát ez nekem nagyon furcsa.Másik meg ha nagyon akarsz összeköltözve is tudsz tanulni.Mindketten még gyerekes gondolkodásúak vagytok.
2012. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Azért nem tud annyit várni, mert annyira szeret és nem bírja ki, ha nem vagyok vele." - és te ezt simán bevetted. Rutinos manipulátor és érzelmi zsaroló a csaj, szép nagy papucs lesz belőled. Valami azt súgja, nem pszichológiából államvizsgázol :D
2012. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de szerintem te jobban szereted, mint ő téged :( nem akar várni fél évet?? elég gyerekes felfogása van sajnos, biztos vele szeretnél élni? Szerintem amúgy jobb is, hogy csak államvizsga után tudsz költözni, már bocsi. Félre ne értsd nem akarlak megbántani, de elég furi a barátnőd :(


21/l

2012. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
És miért nem tudsz költözni? Mi az hogy anyud nem megy bele?! Ekkora nagy gyerek vagy? Jobb is akkor ha otthon maradsz!
2012. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!