Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám és az új családja az én...

Apám és az új családja az én lakásomban laknak, most viszont vissza kell költöznünk. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy lakásom ami ki volt adva bèrbe, addig míg apám ès az új családja a rossz körülmènyek miatt(munkahely elvesztèse stb) beköltöztek.

Èn ès a családom(fèrjem ès a gyerekeink) egy másik városban laktunk albèrletben.

Most viszont egyszerre jött minden, a lakást el akarja adni a tulaj ès így párom is áthelyezèst kèrt abba a városba ahol a lakásom is van.

Viszont így nem tudom mitèvő legyek, itt sajnos irreálisan drágák az albèrletek.

Mind együtt nem tudunk lakni mert 2ès fèl szobás a lakás.

Most mondjam meg nekik, hogy bizonyos határidőn belül költözzenek ki? Mitèvő legyek?



2015. aug. 18. 17:51
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, apád meg köszönje meg az eddigieket
2015. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más lehetőséged, csak, hogy közlöd velük a tényt.
2015. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Az a bizonyos határidő 1,5 hèt.

Mivan ha addig nem találnak semmit?

Annyira nehèz helyzet, teljesen tanácstalan vagyok.

Persze a saját èletünk a legfontosabb ez nem is kèrdès.

2015. aug. 18. 18:00
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Adsz nekik egy hónapot (az elég jutányos) és kész.

Mivel a tied így majd megoldják.

2015. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

1,5 hét?

na azért azt nagyon kevés.

ha ennyi idő van akkor ne húzd RÖGTÖN szólj!!

2015. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Másfél het az kimondottan szemétség. Minimum 1 hónapot kell adni
2015. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Sajnos mi is csak tegnap tudtuk meg.

Szeptember 1-vel költöznünk kell, addig nekem is mindent el kell intèznem: papírok, az ikreknek az ovit is.

Teljesen kivagyok.

2015. aug. 18. 18:07
 8/46 anonim ***** válasza:
12%
akkor vagy egy hónapig mindenki együtt lakik vagy egy havi kauciót kifizettek nekik! így mindenki jól jár
2015. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
21%

Ez nagyon hirtelen lenne, nincs is eleg idejuk meg a lakashirdetesekre jelentkezni sem, illetve megnezni az egyes lakasokat.

Es ha ti kivennetek egy kis lakast mondjuk egy honapra, ekozben apudek nyugodtabban tudnak keresni masikat majd ha ok elkoltoztek, ti felmondjatok azt a helyet es bekoltoztok a sajatodba?

2015. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Egy hónapra senki nem fog kiadni albèrletet.

Már nèzegettem őket jelenleg 3 dbot találtam havi 50-60ezres albèrleti díj+rezsi ès 2-3 havi kaukció.

Jelenleg ennyi pènzt nem tudok honnan összeszedni, a megtakarításunk is le van zárva.

Az, hogy eggyütt lakjunk nem tudom, hogy lehet megoldani 2-fèl szobába.

Apám a felesège plusz neki a 3 gyereke.

2015. aug. 18. 18:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!