Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesóméknak most született a...

A tesóméknak most született a lányuk és a Zselyke nevet kapta. Halál ciki, szegény gyerek. Nekem is tök ciki mikor megkérdezik és mondanom kell. Szerintetek is az?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 07:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
26%
Hát mit mondjak. Igazán választhattak volna valami normális nevet is. Persze, mindenkinek más tetszik, de ha mondjuk nekem születne gyerekem ezer százalék, hogy nem adnék neki ilyen nevet. Azért gondolni kéne egy kicsit a gyerek jövőjére is.
2015. aug. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
67%

[link]

Ajánlom figyelmedbe... Egyáltalán nem ciki név. Az a ciki, ha szégyelled az unokahúgod nevét.

2015. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
64%
Neked mi bajod van???
2015. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
18%
Igen, az. Sok név van, sajnos egyre több normálatlan, de azért még találni jókat. Igen, ez csak az én véleményem, nem tartom kizártnak, hogy valakinek ez a név tetszik (ahogy a példa is mutatja), de a gyerekre is gondolni kéne. A szülő választ, éppen ezért lenne fontos, hogy felelősen döntsenek és ne a fantáziájukat éljék ki a gyereken.
2015. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
52%
Neked miértciki? Nem te választottad. Nekem se tetszik, de még mindig jobb mint pl a Dzsenifer
2015. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
63%
A Zselyke nagyon szép magyar név. Nem a névvel van baj, hanem azokkal az emberekkel, akik nem tisztelik az egyéni gondolkozásmódot és a hagyományokat.
2015. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
16%
Szegény gyerek! Biztosan jól fognak rajta szórakozni az iskolában.
2015. aug. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%
az unokahugodnak biztos nem lesz ciki a kortársai között mivel egyre több különlegesebb nevű gyerek van mostanában, nem fog kilógni a sorból. ez inkább a felnőttek körébe furcsa inkább
2015. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van 2 Zselyke ismerősöm, szerintem egyáltalán nem ciki, sőt nekem tetszik. Ma már nagyon sok gyerek kap külőnlegeebb nevet, nem fog kitűnni a kislány a többi közül. Neked amúgy miért is ciki? Nem te adtad.
2015. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Ditta323 ***** válasza:
82%
A Zselyke ősi magyar név. Van
2015. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!