Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára költözünk, de a...

Nemsokára költözünk, de a rokonok-barátok nem értik hogy miért nem veszünk házat. Tényleg ilyen érthetetlen?

Figyelt kérdés

Sokat beszéltünk erről a férjemmel, egyikünk sem vágyik házra.

De mindenki szerint az lenne a normális, ha házat vennénk, az lenne jó a gyerekeknek.


Miért nem lehet felfogni, hogy nem mindenkinek ugyanaz a jó?


2015. aug. 20. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én értem :)

Én is lakásban lakok. Jelenleg nekem ez kényelmesebb, mint egy ház. Most nem lenne energiám, kedvem foglalkozni a ház körüli teendőkkel. Egy lakásban nincs ilyen feladat.

De lehet, hogy évek múlva meg majd házra vágyok.

Ti is költözhettek majd még házba, ha azt szeretnétek, azért mert most lakást vettetek. Nem egy megváltoztathatatlan döntés ez :)

2015. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell érteniük. Én azonnal helyre raknám, aki azt képzelné, hogy nekem úgy kell élnem, ahogyan ő helyesnek tartja. (Ha esetleg idősebb rokon, akkor mosolyogva végighallgatnám és témát váltanék.)
2015. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vágyok házra meg a férjemnek örök életre elege lett a kerti munkából/fűnyírásból mert óriási volt nekik és egyedül kellett csinálnia.

Viszont most jött egy lakhatási lehetőség egy kertkapcsolatos lakásban és rájöttem,h ez az ideális:) Van kicsi kert, belefér homokozó, hinta meg néhány bokor és fa illetve egy kicsi terasz amire kiülhetünk.

Havi max. 1 órát igényel a rendben tartása, esetleg tavasszal lesz több, ha metszeni kell, de az is egy délelőtt szerintem a rutinos férjemnek. Rájöttünk, hogy ez így jó, nektek is ajánlom, hogy fontoljátok meg. 2-3 fa és alatta egy homokozó meg hinta, tökéletesen elég, a gyerek meg imádja:)

2015. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Az a gondjuk, hogy nem saját ingatlant vesztek, hanem albérletben laktok, vagy az, hogy családi ház helyett lakást vásároltok?
2015. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!