Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csínalhatja ezt anya?

Miért csínalhatja ezt anya?

Figyelt kérdés

Mostanában van amikor ugy kezel, mint egy 5-7 eves gyereket , pedig mar 15 eves vagyok


Most olyanra gondolok, hogy múltkor vihar volt, egyedul voltam itthon es felhívott, hogy nem felek-e??

Mondtam, hogy dehogyis


Es azert kérdezte mert 5 (!!!!) éve féltem


Vagy múltkor mielőtt elment itthonról kérdezte, hogy kinyissa-e a tonhal konzervet? ( nagyon könnyen használható konzervnyitonk van)

Mondtam, hogy nem kell megoldom



Ezt most miért csinálhatja?

Nem csinálok semmi 5-7 eves szintjére illő dolgot


15/L



2015. máj. 24. 20:41
 1/8 mtke ***** válasza:
84%
Ez csak szerető gondoskodás én 29 vagyok most is örülök ha anyukám kinyitja nekem a konzervet.nem gyerekként kezel csak foglalkozik veled te meg tulreagalod
2015. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

15 évesen bizony már szőrösödik a csúnyácskád, meg hát amúgy is földig ér a lábad.

Miért baj, hogy törődik veled? Pár kérdéssel lejjebb meg azon sír valakinek a szája, hogy le sem sz*rják otthon.

De sok bajotok van, kamaszok...

2015. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem örülök, hogy foglalkozik velem de a viharosat azert túlzásnak tartom

Mert ha megkérdezi, hogy a kutya ( 9 hónapos) fel-e oké, de em mem fogok megilyedni egy kis vihartol

2015. máj. 24. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ugyan picinyem, a mami csak segíteni akar az inkompetens lányának! :)
2015. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Veled egy idős vagyok, ugyanez a helyzet itt is. Pont a napokban volt egy nagy vihar, és akkor készült elmenni itthonról. Mondta, hogy inkább el sem megy ha félek, meg hívjam ha bármi van :D Engem annyira nem zavar, ha meg túlzásokba esik, úgyis rászólok :) Inkább gondoskodjon, féltsen, minthogy ne foglalkozzon veled :)
2015. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Becsüld meg,hogy ilyen anyukád van,aki ennyire figyel rád.

Rám sajnos sosem figyelt az anyukám,mert sosem volt.

Annyira nem értem ezt a korosztályt...sosem tudunk megbecsülni semmit,amíg nem tudjuk milyen nélküle...15/L

2015. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok, és nem kell babusgatni de szeretek az anyukámmal lenni. Vele a legjobban. Nem igazán vagyok másokkal jóban a családból. És viharban mi messze voltunk, de végig SMS-eztünk. Amúgy legtöbbször nem vagyunk egyszerre itthon, én barátnőimnél, vagy ők itt, anyu meg ahol dolgoznia kell.
2015. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Amíg azt írod, hogy megilyedni, addig még nagyon gyerek vagy!!
2015. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!