Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan exed, akit...

Volt mar olyan exed, akit elhagytal, nem birtad, stb ( ezért ex), de az anyukajat, vagy apukajat imadtad és emiatt egy kicsit sajnalod hogy megszakadt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Huu, nalam volt! az utolsonal! nagyon nem mukodott az a kapcsolat, rosszul éreztem a végén magam benne, de az anyukaja!! Urriiisten, de tundéri no !! Igazi baratnok voltunk, sot,szuper ugyesen fozott, egy szinte ures hutoszekrény tartalmabol olyan vacsorakat utott ossze, hogy eszméletlen!

Bevallom, most, hogy férjnél vagyok ( akit imadok, o az igazi), az anyosom, huuuu...szivesen elcserélném oket...:D


Nalatok volt ilyen?


2010. márc. 10. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
még nem :(
2010. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor vedd fel vele a kapcsolatot.

Amúgy nekem a mostani anyósjelölt nagyon karakán, energikus jólelkű nő, kedvelem.

Az apósjelölt meg egy idióta gyökér.

2010. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam nem, de a szüleimnél igen :) 20 éve elváltak, de apu a mai napig anyukának szólítja az anyai mamámat, és tleg olyan is, mintha ő is a fia lenne. sosem felejtik el egymás szülinapját, névnapját, mama még anyák napjára is kap aputól ajándékot. sajnos az én anyukám meghalt már, és az én anyósom olyan mint egy angyal, tudja, hogy pótolni enm tudja anyut, de szerintem sok anya nem segít annyit a lányának, mint ő nekem. mikor a gyerek pici volt, akkor is bármikor mehettem bárhová, ő ott volt, segített mindenben. a férjem néha poénkodik is vele, hogy nem-e véletlenül ő "szúrt ki" engem menyének :P:)
2010. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Igen volt. Ég és föld volt a különbség közöttük. A "nem hivatalos" mindennel ellátott :tojás, zöldségek, ételek, sütemények, saját készítésű ruha, virág, mindenből adott ami volt Neki. Mindig jó szívvel, örömmel gondolok Rá.

A "hivatalos" pedig tőlem vitte el ezeket a dolgokat ahelyett, hogy adott volna.

Ti összeszoktatok futni?Mármint az ex Anyukájával?

2010. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nem, nem futunk ossze, idegen orszagba koltoztem. Miota szakitottunk, nem lattam ( 4 éve kb). de tény, a mai napig szeretettel gondolok ra :)Komolyan, semmi, de semmi gondom nem volt vele, a mostani meg...pfffffffffff..hagyjuk..

2010. márc. 10. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

kb 4 évvel ezelőtt volt egy pasim fél évig...akapcsolat elég gyatra volt,az anyukájával többet logtam,mint a pasival...anyukájának kocsmája van,állandóan ott voltam,segitettem,nála vártam a fiára mig jött,sokat voltunk ott együtt is

imádtam,szerintem ő is engem,miután szakitottunk a fiával,utána is jóban voltunk,a másik fiával mai napig jókat beszélgetünk,meg hozzá is bemegyek ha arra járok,mai napig sajnálja,hogy nem én leszek a menye


(igen,leendő anyosomat énis lecserélném vele:D)

22/L

2010. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen. Tavaly jártam egy sráccal úgy fél évig, utána már csak "elvoltunk" és az anyukáját imádtam. Ő is szeretett engem, mindig mondta a srácnak, hogy milyen főnyeremény vagyok. Néha majdnem úgy jött le, hogy túl jó vagyok a fiához (végül igaza lett). Aranyos, kedves, nevetős, csinos kis nő volt, nagyon szerettem vele beszélgetni is. Komolyan elgondolkodtam, hogy ilyen normális nőnek hogy lehet ilyen fia (a srácnak nem volt ki mind a 4 kereke, mellette füvezett, meg ivott is és a szülei nem tudták). Szóval érdekes helyzet, most nincs senkim, de szerintem visszafogom én még sírni azt a nőt:)

21/L

2010. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt 4 évvel ezelött. És annyiban sajnálom a szakítást, hogy az akkori párom szüleit imádtam és ök is engem. A mostani anyósomat meg ki nem állhatom. Szó szerint egy bunkó. A párommal nem törödik, minden mondatában a b@zdmeg, én komolyan félek töle, hogy egyszer majd az én lelkembe is beletapos olyan érzéketlen. Abszolút színvonalon aluli. De azt elvárja, hogy vigyük hozzá az unokát...Na mindegy a lényeg, hogy a két szülöt én is simán elcserélném!

22/L

2010. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!