Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorító volt apukám barátnőjé...

Undorító volt apukám barátnőjének a viselkedése. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Apa vidèken lakik, múlt hèten megbeszèltük, hogy lemegyünk hozzá.

Sajnos nem jól alakultak a dolgok.

A kedves barátnője első körben le sem tojta, hogy ott van egy kisbaba simán rágyújtott előtte a szobába.

Pont kint voltam a kertben mikor hallom, hogy apa üvölt vele. Valószínű itt lettem közellensèg.

Másnap dèlután apa elment a boltba addig mi otthon maradtunk.Mikor a barátnője hazaèrt teljesen kiakadt, hogy elege van abból, hogy mi itt vagyunk ő dolgozik nem tud pihenni a gyerektől.

Akkor már leállítottam, hogy nekem ehhez a lakáshoz több közöm van mint neki valaha is lesz, apuhoz jöttem nem hozzá.

El sem tudom hinni, hogy lehet valakinek ennyire undorító viselkedèse.



2015. aug. 26. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Akkor apukád lakásában voltatok, jól értem?


A cigizés akárkinek is a lakása, bunkóság volt kisbaba mellett.


Az, hogy mondjuk éjszakás(?), és úgy, hogy ti ott vagytok, nappal nem tud pihenni, elég rossz persze, de ezt normálisan is el lehetett volna mondani (ha ez nem így történt).

2015. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, apánál voltunk.


Nappal dolgozik a barátnője 6 órában.

De nem volt jogos, mert nyugodtan tudott mindenki aludni este, mert a picim is átalussza az èjszakát.

A három nap alatt talán 2x sírt egy kicsit hosszabb ideig, azt is napközben.

2015. aug. 26. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Kisbaba (vagy bárki nem dohányzó ) mellett bunkóság rágyújtani, ez jogos.

A lakással kapcsolatos mondandód nem igaz (hacsak nincs már benne tulajdonrészed, de a hasuzonélvezet feltehetőleg azon is az apádé), apád lakása, az van ott, akit ő beenged, e tekintetben egyenrangúak vagytok. Még az is előfordulhat, hogy apád halála után a csajnak haszonélvezete lesz rajta, ami erősebb, mint a tulajdonjog, úgyhogy csak óvatosan.:-)

Jobb lett volna úgy lereagálni, hogy apádhoz jöttél, ha baja van ezzel, vele beszélje meg.

2015. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerncsère ilyen nem törtènhet meg mert a lakás az èn nevemen van ès apa a haszonèlvező rajta.

De annyira felidegesített ezzel, hogy mi itt vagyunk hogy helyre kellett tennem mert nem hozzá jöttünk.

Valószínű zavarta az is, hogy apa mellettem állt ki vègig.

2015. aug. 26. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
A "barátnő" nyilván mesterkedik valamiben, amiben most a látogatásod megzavarta.
2015. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mesterkedik-e akármiben is.
2015. aug. 26. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez esetben nem kell óvatosnak lenned, viszont pillanatnyilag a helyzet ugyanaz, amit írtam.:-)


Nyilván nem örült a csaj, hogy odamentél gyerekestül, de ezt apáddal kell megbeszélnie. Egy-két napot ki lehet bírni, akkor is, ha érthető módon nem vágyik gyerekzsivajra, olyantól, aki neki idegen. A kapcsolat velejárója, ha tetszik neki, ha nem.

Van egy olyan érzésem, hogy amúgy sem felhőtlen a viszony köztetek.

2015. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most találkoztam vele másodjára.

Kb 5 hónapja vannak együtt.

2015. aug. 26. 13:19
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Nyilvánvalóan az a gondja hogy apukád mellettetek áll ki, pedig ilyen témában nyilván nektek van igazatok.

Ha valakinek annyi esze van, hogy rágyújt egy baba mellett, ne csodálkozzon ha kiosztják...


Ne foglalkozz vele, majd ha elmentek, megnyugszik. Addig pedig maradjon az a fő érv, hogy nem őt látogattátok meg. Ha bármi problémája van, azt édesapádnak jelezze, majd ő eldönti, meddig maradhattok.

A lakás tulajdonjogát szerintem addig felesleges a dologba keverni, míg nem szeretnétek odaköltözni. Semmi köze a dologhoz... míg apukád és a

"családja" lakik ott, addig ők hozzák a szabályokat, lévén, az ő otthonuk.

2015. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
az én gyerekem előtt egyszer gyújtott rá nevelőapám, szerencsére nem tudta bizonyítani, hogy én törtem el az ujját.
2015. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!