Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorító volt apukám barátnőjé...

Undorító volt apukám barátnőjének a viselkedése. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Apa vidèken lakik, múlt hèten megbeszèltük, hogy lemegyünk hozzá.

Sajnos nem jól alakultak a dolgok.

A kedves barátnője első körben le sem tojta, hogy ott van egy kisbaba simán rágyújtott előtte a szobába.

Pont kint voltam a kertben mikor hallom, hogy apa üvölt vele. Valószínű itt lettem közellensèg.

Másnap dèlután apa elment a boltba addig mi otthon maradtunk.Mikor a barátnője hazaèrt teljesen kiakadt, hogy elege van abból, hogy mi itt vagyunk ő dolgozik nem tud pihenni a gyerektől.

Akkor már leállítottam, hogy nekem ehhez a lakáshoz több közöm van mint neki valaha is lesz, apuhoz jöttem nem hozzá.

El sem tudom hinni, hogy lehet valakinek ennyire undorító viselkedèse.



2015. aug. 26. 12:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Hajadra kenheted a tulajdonjogodat, mivel a haszonélvező dönti el, hogy ki lehet ott a lakásban. A tulajdonost is simán kizárhatja ha akarja.

Undorító proli szokás dohányozni a lakásban, főleg nemdohányzó emberek társaságában.

De jóhogy kiakad ha ott visít a kölyök egész idő alatt, bár honnan is tudhatnád, mit jelent a munka utáni nyugodt pihenés...

2018. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!