Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnád bocsájtani a...

Meg tudnád bocsájtani a párodnak ha csúnya jelzőket használna rád veszekedés közben? Vagy el tudnád felejteni? Mert én nem tudom!

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem öt éve mondtak nagyon szíven ütő csúnya dolgot, de aztán megbékéltem. Megbeszéltük a dolgokat és azóta minden rendben van.
2010. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Minden veszekedésnél előveszi ezeket a jelzőket, vagy ez csak egy egyszeri alkalom volt?
2010. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%
Engem nagyhasúnak nevezett, mikor több mint 18 kilót fogytam. Nem tudom, hogy mennyire durva szavakat használt a te párod, de ha bocsánatot kér, és utána sok pozitivumot felmutat, akkor megbocsájthatsz neki szerintem. Én is megbocsájtottam, és azóta sem mondott rám semmi csúnyát.
2010. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Én egy türelmes embernek vagyok elkönyvelve,de velem is fordult már elő , hogy olyat mondtam,amit utána megbántam(: Néha a legtöbb embernek elszáll az agya(:
2010. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

egyszer nagyoncsunyán vesztünk össze,részben az én hibámból...nah,akkor voltam én zsidók.urvától kezdve r.bancig minden...

vagy 20 percig csak üvöltözött,hogy ő nemsi szeret,sosem szeretett,hagyjuk egymást békén,blabla...ritkán ideges,de akkor nagyon az volt...

20 perc után lecsillapodott,nem gyözött bocsánatot kérni...

ismerem annyira hogy mikor mit mondd komolyan,és mit pl idegsségében...

én akkor azt betudtam annak,mert amugy egy kisangyal,és énis szoktam meggondolatlanul csunyát mondani neki...

mi ezzel együtt is elvagyunk évek óta

22/L

2010. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer küldött el a p.csába...valami miatt nagyon összevesztünk. Utána egy 7 ig mindenféle kapcsolatot megszüntettem vele...persze próbálkozott közben...utána komolyan bocsánatot kért és láttam, hogy komolyan gondolja...

Szerintem egy kapcsolatban nem megengedhető az anyázás és mindenféle szdalmazás. A kapcsolat szerintem egyenlő a tisztelet adással. És a tekintéllyel egymással szemben. szóval nem tudnám elviselni ha a párom csúnyán beszélne velem...

2o-L

2010. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is így gondolom ahogy az utolsó válaszoló. Sajnos nálunk minden veszekedésnél van valami pocskondiázás. Szerintem aki ilyeneket mond, az nem szereti a másikat. Olyan nincs, hogy ... mert annyira ideges voltam.
2010. márc. 11. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
17 évig hallgattam hogy milyen rossz szemét csúnya ember vagyk persze sokkal durvább jelzőkkel most 2 gyermekünkkel válok a kicsi még csak 8 hónapos de inkább külön!!
2010. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
20.58-as! Minden elismerésem! Igazad van! Én is megyek amint tudok! Kitartást és minden jót kívánok neked!
2010. márc. 11. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:

16:18 vagyok

de,van akiből a méreg,az ideg ezt kihozza,akármennyire szeret...

3 év alatt egyszer vesztünk össze két percnél hosszabb időre,egyébként egy kisangyal tud lenni

és inkább 20percig kiabáljon,mint szot se szoljon és duzzogjon magában,tudom hogy sosem bántana szándékosan,tudom mikor mit miért mondd,sőt,lassan már azt is tudom az mit jelent ha épp semmit nem mondd:D

(hozzáteszem,ott helyben tenném ki a szürét,ha csak pillanatra is meg kellene ijednem tőle,vagy ujjal is hozzámérne bántolag,vagy csak feltételezném,hogy komolyan gondolja amit mond)

22/L

2010. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!