Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne bántsam+őket?...

Hogyan ne bántsam+őket? 32éves vagyok, az új párom 47. (nem lakunk 1ütt) Nekem 4éves a kislányom, az övé 23.

Figyelt kérdés
Mióta elvált, az ő lánya sokat van nála, ami nem baj, de ha ott alszik (1hónapból 3hetet), -akkor egy ágyban alszanak! Nekem ez NAGYON fura, -mondhatni beteges! Persze nem gondolok semmi "rosszra", de sztem ez nem normális! Nekik+a világ legtermészetesebb dolga. Nem nagyon akarom szóvá tenni, de..... Sztetek?
2010. márc. 11. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

anyám ez tényleg fura.

habár az én lányom is átcuccol ha nálam alszik(10 éves)

persze nekem nagyon kényelmetlen ,nem is szeretnék ebből rendszert csinálni,de imádom a pofáját

1 elvált pasi

2010. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

23 évesen az apukájával alszik a lány?!

Beteges!

26/L

2010. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

"imádom a pofáját" :)

Ez bájos

2010. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

én 17 vagyok, anyámék elváltak nekem is, de ha apámnál vagyok, és nagyritkán ott alszok valamiért (egy évben max 2x kb), akkor én is apám mellett alszok, de azért, mert máshol nincs hely. Van egy kétszemélyes ágya és slussz :D

De az, hogy ilyen sokszor... Főleg, ha hely is lenne... Az tényleg durva...

2010. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Helyszűkében még mindig alhatna veled.
2010. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
és te ilyenkor a fürdőkádban??
2010. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy nincs közöttük semmi, csak kislány kora óta így alszanak, és így is maradt. apuci elkényeztetett kicsi lánya:)

Remélem....

2010. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is csak simán megmaradt régről. Sok gyerek szokott olyat, hogy fél este és átmegy a szüleihez aludni, és valószínű ez nyújt neki egy biztonságérzetet. Én kiskoromban amikor féltem a sötétben mindig leterítettem anyuék ágya mellé a takarómat odavittem a párnámat és a földön aludtam :D Én már elmúltam 20 éves, de a mai napig előfordul, hogy megijedek valami zajtól és lecuccolok a földre :D Megnyugszom tőle, nekem a földön alvás jelenti a biztonságot :D Neki valószínű ez.
2010. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy kinyitható szivacs-fotelágyat! nem kerül olyan sokba, aztán ha nem értik a célzást, akkor lépj tovább, nem akarsz te idegbajt kapni ettől a helyzettől!
2010. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én csak "rosszra" tudok gondolni. Ez egy beteges állapot. Megérne egy misét, hogy ezt átbeszélnétek és végleg tisztázódna az apa-leány kapcsolat.
2010. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!