Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom anyósomnak...

Hogyan tudom anyósomnak elmondani hogy normálisan mosogasson, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Az van hogy úgy mosogat hogy az edény vagy zsíros marad,vagy hagy rajta maradékot. Volt hogy mikor előszedtem a szekrényből akkor láttam meg,a rászáradt kaját. Elég gusztustalan. Ha nem látja mindig megyek,és elmosogatok utána.

Kérlek ne írjátok azt hogy örüljek hogy megcsinálja,mert ennek így semmi értelme!


2011. szept. 2. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

mondd meg neki, hogy ne mosogasson, megcsinálod.

Ezt finoman nem tudod beadni, úgyis sértődés lesz, úgyhogy legjobb ha megkéred, ne tegye.

2011. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Drága mama, maga is észrevette, hogy ez a mosogatószer márka gyengébb minőségű lett? Olyan erősen kell súrolni mindent, hogy tiszta legyen...
2011. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Szemüveges? Ha igen, használja a szemüvegét?

Meg kellene mutatni neki, mit csinál. Ha harag, hát akkor az. Majd elmúlik. De egyszerűen vízpocsékolás, ha ketten mosogattok.

2011. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondtam én neki hogy majd én megcsinálom,de ő erősködik hogy majd ő. Tudom hogy a jó szándék megvan benne,de ez így nem jó.
2011. szept. 2. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

valószínűleg nem látja rendesen, tuti, hogy nem direkt csinálja

a nagymamám is mindig így mosogatott, aztán felszereltünk neki egy neoncsövet a mosogató fölé és megkértük, hogy szemüvegben mosogasson és sokat javult a helyzet

2011. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
89%
vegyetek neki karácsonyra egy mosogatógépet
2011. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

nagymamám is így nyomja,és hiába mondjuk és mutatjuk neki,mert azt mondja az neem az csak hibás a tányér meg karcos..stb:Dés meg is sértődik,ezen mindenki megsértődik sajna ez van..elég kellemetlen dolog

a penészes,büdös tejfölre is azt mondja h semmi baja...kivagyunk már tőle.aztán meg pislog ha hasmenése van

2011. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát, az is lehet, hogy elég jól látja, csak nincs már elég ereje a súroláshoz. Vagy nem bírja a bőre a meleg vizet és ezért langyosban mosogat inkább... mindenképpen fel kellene hívni a figyelmét, hogy az edények nem tiszták. Vagy ráijeszteni egy történettel, hogy xy gyereke kórházba került, mert a nagy melegben fertőzést kapott a rosszul elmosott edényen tanyázó mikróbáktól - már ha ezt nem tartjátok túl durvának.
2011. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy oldjam meg,mert mindenképpen sértődés lesz. De a hajam az égnek áll,mikor a zománcos edényt súrolja a fémdőrzsivel. Hiába mondom hogy had ázzon,ő nekiesik. Így kellett kidobnom már egy tepsit,és egy wok serpenyőt. Teljesen felkaparta a zománcot.

Elég rossz a szeme,de mindent szemüveg nélkül csinál.

2011. szept. 2. 19:24
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
vegyetek egy mosogatógépet ;) használtan már 25-30-ért lehet jót venni
2011. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!