Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi lehetett a baja ennek az...

Mi lehetett a baja ennek az embernek, hogy pörgette mintha ideges lenne a motort a piros jelzésnél? Sietett, vagy feltűnősködni akart?

Figyelt kérdés

Mert még nem láttam mástól ilyet. Unokatesómmal mentünk jött egy vw golfos srác, de már láttam, hogy Ő ilyen májer lehet, mert fekete ablakok, a padló majdnem súrolta a földet(nem tudom fekvőrendőrön hogy jut át) és a kipufogó is morgott.

És oda értünk egy sor égére ami állt a vasúti piros miatt. És már el akart menni a sor mellett, de aztán mégis beállt a sor mögé elénk.

És ahogy állt gázfröccsökkel búgatta a motort.

vmmmh vmmmh vmmmh vmmmh...


Megkérdeztem unokatesóm, hogy ennek mi baja, lefullad a kocsi ha nem pörgeti?

Azt mondta "neeem. Hát vagy kicsi a nemi szerve vagy feltűnősködni akar, vagy ideges mert sietne."



2014. márc. 23. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Feltűnősködik, a figyelmet akarja magára terelni valószínűleg. Hogy miért, azt csak ő tudja.

Persze van olyan, amikor műszaki problémák miatt csak nagy gázfröccsel indul biztonságosan az autó (különben lefulladna), de általában nem a tuningautókkal szokott előfordulni ez.

2014. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
No ezek azok a figurák, akiktől az első ilyen alkalommal elvenném a jogsít, s vissza sem adnám soha. Alkalamtlan a járművezetésre.
2014. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

vw golfos


na ne diszkrimináld a tuningos csávókat...

2014. márc. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Ezen nem szoktam csodálkozni, de az ilyeneket is a legnagyobb élvezet faképnél hagyni a lámpánál, nem egy alkalommal volt, hogy - legtöbbször golfos - megállt mellettem és átkacsingatott, mondjuk titkon élvezem is, mert kívülről széria kivitelű Civic-em van, csak a felnik nem gyáriak, a motorháztető alatt viszont 290 paci, és ilyenkor olyan jól esik visszapillantóbol nézni ezeket a utcai vagányokat.
2014. márc. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

ja h te ennyibol vagod h alkalmatlanok a vezetesre?

van h en is rapoccintek, mazdamnak eleg beteg hangja volt anno, volt h pirosnal altam, aztan altak paran a teren, mutattak h baxak oda neki, bocs megtettem.

a mostanin meg a turbot lehet hallani 2000 nel, most faj ez neked ?

2014. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak ilyen csimpokomonok, néha úgy kívánok egy kamiont eléjük, mikor leszarják a táblákat.
2014. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös. Tipikus boyracer. Tesztoszteron több van bennük, mint IQ. Majd idővel megoldódik.
2014. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jampizott. Az èn autóm sem pite. De nem nagyzolok vele általában. De volt olyan hogy valami elszállt és ha leesett 1000 alá a fordulat leállt. (Automata) A bal lábbal fékeztem, esetleg megálltam, de jobb lábbal adtam közbe a gàzfröccsöt, hogy le ne álljon a motor. Ilyen is megesik nèha.
2014. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
vigyázz a golfos boyracerekkel, mert harapós csávók. én már csak tudom....
2014. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!