Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is úgy mozog a babája...

Másnak is úgy mozog a babája mintha rángatózna? 26 hetes vagyok. Van amikor ugy érzem hogy szó szerint minta rángatná magát odabent vagy rázná a hideg. Elég furcsa, ideges vagyok. Ugye ez nem baj, nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg valószinű,hogy csak csuklizik.Ez teljesen

normális nekem van,hogy egy nap vagy 5-6 is csuklizik.Üdv 33 hetes kismami.

2008. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! ez nem csuklás, viszont teljesen természetes. Ezt én kérdeztem, pont 26 hetes voltam :)

Azóta beszéltem a nődokimmal is, azt mondja nyugodjak meg, ugyanis kóros magzatmozgás nem létezik, azaz csak egy : ha nem mozog


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2008. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kicsit megnyugodtam,de rettenetessen ijesztő ez a mozgás,mert tuti hogy nem csuklik,meg hogy nem mozog hanem rángatolzik mintha rázná a hideg,de látható is !Érdekes ilyet az előző terheségemnél nem tapasztaltam.:)
2008. nov. 11. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint 2. vagyok. Én anyukámat is megkérdeztem. Ő is azt mondta, hogy én (1.terhessége) nem csináltam, tesóm viszont nagyon sokszor. Nyugi, a tesóm egészséges, okos erős pasi. És nem rángatózik! :)
2008. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 26 hetes vagyok, és én is szoktam érezni pont olyat, amit leírsz. Engem nem ijeszt meg, minden mozgásának örülök! :-)

Lehetséges, hogy a magzatvíz is berezeg mozgásnál, és azért érezzük így.

2008. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!