Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora nyomott hagyhat...

Tényleg ekkora nyomott hagyhatott benn egy 5éves sztori?

Figyelt kérdés
Az egész 5éve történt,vagyis nyáron lesz 5éve,akkor fél éve voltam együtt a gyerekeim apjával,és csúnyán összevesztünk,kiadta az útamat...nem jelenkezett 1 hétig,én meg tovább álltam összejöttem vkivel(mint utólag a tudtomra jutott az unokatesója)és addig addig könyörgött még kibékültem vele,ez után 2-3hónapra összejött mással,előtte meg megcsalt,ismét kiadta az utamat,de mikor látta h alakul vkivel az életem jött békülni,békültünk is,terhes lettem,és megszületett 2éve az első közös gyerekünk,aki mikor 6 hetes volt,ismét lelépett egy másik nőért,de egy darabig csalt mással!8hónapos volt a kislányunk mikor jött békülni,mondom oké a családért mdent!Akart egy fiút,elsőre sikerült,kb 4 hónapos terhes vtam mikor kikezdett a bnőmmel,aki persze szólt nekem,így nem sikerült neki az a nő,és én vtam a rossz h számonkértem,ezután gondolom kényszerből kibékült velem,mert hát legyen aki mos,főz,takarít,de mihelyst talált vkit itt hagyott minket csapott papott!Immár 2 hónapos a fiúnk,akit mióta megszültem nem is látott,nem kiváncsi rá,ha én ha bárki más megkérdezi tőle,h miért más fiát neveli miért nem a családjával van azt a választ adja,h "Mert megcsalt a N.!"Lehet h azért lép le közbe mert feltör benne ez vagy csak így mossa a kezeit,h én legyek a rossz,ő meg az áldozat?!Mert ha annyira bántotta,le lehett vna akkor zárni,nem pedig 2 gyerekkel itt hagyni,nem?!
2010. márc. 11. 20:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális hozzáállással nem normális dolgokat ad az élet. Várható volt mit fog tenni. Gondolom a két hét múlva hazamegy akkor te kibékülsz vele, s akár jöhet a harmadik gyerkőc. Vagy rosszul látom?
2010. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Te miért hagyod magad így alázni? Úristen. Milyen környezetben fog felnőni az a 2 gyerek.
2010. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek..
2010. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
Aljas, mocskos dög. Aki egyszer megcsal, az megteszi többször is, csak idő kérdése. Szemét dög az összes.
2010. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
és mi lett a rokonnal,akivel összejöttél?
2010. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod kedves első!

Én még a család vagy a békesség érdekében sem szültem volna neki másodikat,ha egyszer ismerem,tudom milyen,tudom,hogy megcsalt.Hát ebből az a tanulság,hogy az emberek nem változnak.Az embereket úgy kell elfogadni,ahogy vannak,ha meg nem tetszenek úgy ahogy vannak,akkor ott kell őket hagyni a francba.Gondolom abban reménykedtél,hogy majd a gyerek megváltoztatja,ilyen nincs,egy ember akkor változik,ha ő maga akar.

2010. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

20,59 ott a válasz, teljesen, csak magad alázod,mért nem tanulsz belöle? nem veszed észre milyen ???

Mért lép le ? mert nem szeret ! ennyi, ha szeretne nem lépne le soha.

2010. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legnagyobb baromság, amikor azt mondja a férfi a nőnek, ha szülsz még egy gyereket veled maradok! Ez zsarolás, de hatalmas zsarolás, mert a nő már nemcsak 1 gyerekkel hanem 2 vel marad ott a hoppon. Az ilyen férfiakat hegedűvonóval csépelném, mert az nagyot sujt!Negy higyjél neki egy szavát sem!
2010. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Te még mindig mentegeted, ez a legnevetségesebb az egészben.
2010. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Na ez azért télleg durva.megcsalt 100szor,te mind a 100szor vissza is fogadtad,szültél neki 2 gyereket is...öszinte legyek elég meglepö.éngem biztos senki sem venne palira ennyire...

és nem ö áldozat,é valószinü hogy nem érdeklitek öt,ezért nem keres..

(Zsoka)

2010. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!