Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy jobban...

Hogyan érjem el, hogy jobban kijöjjünk egymással?

Figyelt kérdés

Nemrég anya összeházasodott a mostani férjével akinek előző házasságából van egy fia(17). A helyzet az, hogy nagyon nem akarja elfogadni, hogy mostantól velünk kell élnie, anyával sem akar szinte semmit beszélni, ha pedig mégis szóba áll vele, sosem képes normális kommunikációra.

Ugyanez a helyzet ha én próbálok vele beszélni. Pedig semmi rosszat nem mondtunk neki, sem én, sem anya.

Egyébként 2 évvel ezelőtt belekeveredett valami bajba, csak az volt a szerencséje, hogy a bíróság nem csinált belőle nagy ügyet, mivel még kiskorú volt és gyakorlatilag előtte semmi gond nem volt vele. Plusz azt is megtudtuk, hogy mindig bajok voltak a magatartásával. Folyamatosan másokat szekál, az is előfordult, hogy az éjszaka közepén jött haza néhány haverjával és max hangerőn kezdtek el beszélgetni, de senki nem szólt rájuk.

Viszont én másnap mondtam neki, hogy valaki aludni is szeretne, nem pedig az ő hülyeségeiket hallgatni az éjszaka közepén, de erre csak kiröhögött.


16/l


2015. szept. 3. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Hát ebből egyhamar semmi jó nem fog kisülni, legfeljebb évek múlva, ha benő a feje lágya és biztonságban érzi magát. Az agresszivitása valószínűleg a törődés hiányának tudható be. Nem kellett volna ilyen körülmények között összeházasodniuk és téged ebbe a helyzetbe hozniuk, pontosabban anyukádnak. Előtte nem is lakott veletek a fiú? Mért nem az anyjánál van?
2015. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

nagy valószínűséggel hiányzik az anyukája, egy másik nőt elfogadni az anyjával szembeni árulásnak tudná be.

egy gyermek issza meg mindig a levét egy válásnak :(


úgy néz ki, te valahogy apud "elvesztését" könnyebben dolgoztad fel, vagy biztonságos kapcsolatotok van.


a srácnak időt kell adni, hogy megszokja az új életét, amibe neki nem volt beleszólása, feldolgozza, eltemesse magában a fájdalmait.(valszeg a párkapcsolataira fog nagyban kihatni de az más témma)

2015. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Ne dolj be a provokaciojanak, ha felveszed a kesztyut, megjobban fog utalni. Ha normalisan (esetleg kedvesen, kedelyesen) viselkedsz vele, akkor jobb belatasra fog terni, anelkul, viszont csak noveled a szakadekot koztetek. Legy te az okosabb!
2015. szept. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!