Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam és a barátnője úgy...

A fiam és a barátnője úgy beszélnek egymással mint kocsis a lovával?

Figyelt kérdés

Fiam 19 a barátnője 18. Nem tudom mit csináljak nagyon csúnyán beszélnek egymással. A legapróbb dologból is óriási vitát csinálnak sokszor zeng a ház tölük.

A minap is egyszerre mondták hogy a k...@ anyád erre: jaj ezt is egyszerre mondtuk és elkezdtek ölelkezni. Én nem értem ezt az egészet

Nagymama is jelen volt és fel sem tudta fogni a dolgot. Őt de még engem sem így neveltek és a fiam sem volt ilyen mielőtt ezt a lányt megismerte. De állandóan mondják hogy mennyire szeretik egymást meg hogy najd közös gyereket is szeretnének.

Telefonon is képesek ordítozni.


2015. aug. 16. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy a fiadnak pont az tetszik benne, hogy állandóan pezseg körülötte a levegő, lehet, hogy ti inkább csendes, visszahúzódó típusúak vagytok. Ezzel nincs mit kezdeni, nagyon fiatalok még, majd idővel elválik, mi lesz belőle.

Ha téged zavar a trágárság, hangoskodás, azt megteheted, hogy megbeszéled velük, nálatok ez nem pálya, amíg ott vannak, fogják vissza magukat. A te otthonod, elvárható, hogy tartsák tiszteletben a szokásaitokat.

2015. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Temperamentumosak.
2015. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Majd kinövik.
2015. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Biztos Skorpió a fiad horoszkópja. Vele nem tudsz mit kezdeni.Ő az érzelmeket akarja maga körül látni.Vagy sírjál vagy nevess,vagy ordít vagy nagyon kedves. Felétlenül úgy éli az életét, hogy nem tűr beleszólást.Ja és a szerelem mindenek felett.Majd elmúlik a szerelem 1,5 vagy 2 év múlva és akkor a lány majd megunja és nem jár oda már hozzátok.A szerelmet sokáig magas fordulaton senki se képes csinálni mert egyszer csak felébred ebből a "betegségből". Valahogy finoman a lány tudtára kéne adni, olyan információkat, hogy azért mindennek van határa, még a te türelmednek is. Meg hogy okosan beszéljetek gyerekek.Ha remlamálnak hogy ők nem gyerekek, akkor megmondod nekik, hogy akkor viselkedjetek felnőtthöz méltón.Mert ez amit itt most tanusítottak az nem méltó egy komoly felnőtt emberhez.És hogy elvárod, hogy a te házadban tisztelettel legyenek, vagy el is húzhatnak ha nem tetszik.
2015. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
#4: Jó hülye vagy.
2015. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ők így érzik jól magukat. Nem feltétlen növik ki, valaki felnőttként is olaszos vérmérsékletű. Ez még nem jelenti, hogy nem kell tekintettel lenni másokra, kérd meg őket, hogy amikor nálatok vannak, próbálják meg visszább fogni magukat.
2015. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom ki hogy van vele, de én úgy neveltem a fiaimat, hogy soha nem beszélnének ilyen ocsmányul egy nővel. Alap dolog, hogy a gyerekeinknek megtanítjuk a nők iránt való tiszteletet...
2015. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
...utolsó: de azért a nő hisztizhet...
2015. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Az oké, hogy temperamentumosak, de hozzám nem tenné be többet a lábát az, aki a fülem hallatára leqrváz (a k...anyád beszólásra célzok, ami ugyebár a kérdező gyerekének volt címezve:-)). A fiamhoz is lenne egy-két szavam ilyen szövegek hallatán. Éljék ki másképp a heves vérmérsékletet, máshol úgy ordibálnak, ahogy akarnak, meg ahogy eltűrik tőlük.
2015. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jobb volna nekik külön élni a szülőktől.Ott aztán elhöböröghetnének. A generációk között most már kevés a tolerancia. A fiatalok rögtön csattannak.Az idősek meg nyugalomra , tiszteletre vágynak.Elfáradtak az élet küzdelmeibe. Ha nincs közös nevező, akkor éljenek külön. Ennyi idősen soha nem tanulják meg mi is az a felelőségteljes élet. Csak élősködnek anyu, apu nyakán.
2015. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!