Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én csináltam valamit rosszul?...

Én csináltam valamit rosszul? Vagy mit csinálhatnék hogy jobban kijöjjünk egymással? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amolyan csere diák vagyok a nyárra Amerikába ,csak azzal a különbséggel hogy jol ismerem a családot akinél vagyok mert a családom jo barátai. a gyerekekkel joban vagyok,ha Magyarországra jonnek mindig veluk vagyok.(tudnak magyarul).tobbnyire a nyelvtanulás céljából jottem ide szoval most angolul beszelek veluk. Kb2hete vagyok itt és eddig minden teljesen jo volt,mindennap szinte edzésekre jartunk(úszás) ,ahol sok uj emberrel ismerkedhettem meg. De sajnos amint vege edzeseknek hazaerve hatalmas magányt érzek...a gyerekek akiknel lakom nem igazan foglalkoznak velem..az elso 1-2 heten meg igen,de aztan semmi. A nem foglalkoznak velem nem ugy ertem h nem adnak enni,vagy ilyenek,hanem hogy egyszerűen mar nem beszelunk nem is szólnak hozzam.. Ha valaki átjön(barátjuk ,ismerősünk) akkor meg aztan végképp semmi..különösen a lánnyal vagyok/voltam joba de neha mar mar ugy erzem h amint leülök melle vagy szólni akarok hozza az a tipikus 'menny mar innen ,senki nem kivancsi rad' arcot vágja..ezert mar vagy nem is közeledem vagy csak a legszükségesebbeket szolom hozza.. A szülei ezt eszre is vettek és próbáljak mondani neki hogy foglalkozzon velem ,beszélgessünk meg ilyenek,de amit nincsenek ott megint le vagyok tojva..bár néha ,és nincs otthon mas csak mi 2en akkor el vagyunk de amint jon valaki mas én mintha ott se lennek...nagyon rosszul érzem magam emmiatt mert én csak egy jo nyarat akartam volna eltölteni itt ..és mivel meg 4hetig itt leszek nagyon szeretnem ha joban lennénk..szerintetek én csinaltam/csinalok valamit rosszul ,vagy mit kene csinálnom hogy ahhoz hogy jol érezhessük magunkat egyutt?

Köszönöm ha segitetek!



2015. júl. 9. 04:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Valószínűleg semmi kedvük nincs több hétig téged pátyolgatni, teljesen más együtt élni heteking-hónapokig, mint egy-egy alkalmi látogatásnál együtt lógni.

Azt tudom javasolni, hogy találd fel magad, szerezz új barátokat.

2015. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 1 evvel idősebb vagyok náluk. És igen,az uj baratok szerzése jo ötlet,és probaltam is ,de veluk mindig csak az edzéseken vagyok és akkor tok jo,csak amikor hazaertuk rossz...mert annyira azert nem akarom uralni a házukat hogy meghívják ide random embereket..
2015. júl. 9. 12:45
 3/4 A kérdező kommentje:
És azert köszönöm a segítséget!:)
2015. júl. 9. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 1 evvel idősebb vagyok náluk. az nem szamit, arra valaszoljal, hogy HANY EVES VAGY?


Mert ha 15, akkor nem sokat tudsz tenni, nezed a tevet vagy a falat vagy olvasol


Ha 18 (mondjuk az irasodbol ketlem) akkor elmehetsz te az uj baratokhoz, ha van tomegkozlekedes, vagy seta, vagy bicikli.


A kiscsajjal meg nem tudsz mit csinalni. O ilyen, te meg nem, ez van. Nagyon eroltetni nem lehet es az se segit ha a szulok tanacsat kered, sot, az meg ronthat a helyzeten. Foglald el magad valamivel, hol eltek egy nebraskai tanyan, ahol a legkozelebbi szomszed is 15 merfoldre van? Mert ha igen, akkor marad a teve/internet.


Ha vannak szomszedok, logj az udvaron, setalj az utcan, hatha talalkozol a szomszedokkal es haverkodhatsz veluk is.

2015. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!