Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó voltam, vagy...

Tényleg bunkó voltam, vagy csak a család reagálja túl?

Figyelt kérdés
Rokonaim meghívtak esküvőre és egyben felkértek, hogy legyek én az esküvői fotós reggeltől egészen a lagzi végéig. Nos én a fotózást nem vállaltam el, mert nekem anno azt tanították, hogy egyszerre két dolog nem megy. Vagy dolgozunk vagy szórakozunk és mivel családtagként meghívtak, ezért azt választottam, hogy én inkább a lagziban jól érzem magam. Hívtak más fotóst. De azóta azt hallgatom szüleimtől, hogy hálátlan vagyok és ezt a szívességet igazán megtehettem volna. Most szerintetek ez tényleg bunkóság volt?

2015. szept. 7. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

van egy olyan tippem,hogy azért téged kértek fel fotósnak,mert kis engedményt sejtettek emögött,vagy hogy esetleg nászajándékként ingyen megcsinálod a képeket.

de egyébként semmi bunkóság nincsen benne, én nem sértődtem volna meg,hogyha a menyasszony lennék. a szüleid meg ne szóljanak bele,felnőtt vagy lehetnek saját döntéseid már

2015. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem bunkosag, ha nem akarod, nem vallalod. Ennyi. Nekik ezt meg kellett volna erteniuk.
2015. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
2015. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nos, mi esküvői ajándékként kaptuk az egyik rokontol a fotózást. Komolyan elbogtem magam, amikor meglattam a képeket. Rosszul vagott-van, ahol pl a fél fejem nincs rajta-, rossz a szinbeallitas, plusz életlen mind. Reklamálni se lehet, hiszen ajándék volt. Úgyhogy konkrétan szerintem azzal tettél szivesseget -magadnak is- hogy nem vallaltad
2015. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
81%
ma 19:02 Miből gondolod, hogy a kérdező rossz képeket csinál?
2015. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
utolsó előtti jaja olcsó húsnak híg a leve. hacsak nem ez a szakmája a rokonnak jobb szakembert hívni.
2015. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Fotós vagyok, fotósként is dolgozom és nem egy esküvő van a hátam mögött. Tisztában vagyok vele, hogy hogyan kell lebonyolítani egy ilyet, viszont, úgy gondoltam, hogyha családtagként hívnak, akkor én nem dolgozni szeretnék.
2015. szept. 7. 19:11
 8/18 Ditta323 ***** válasza:
84%

Jól tetted, mert igazad van.

Én pl vőfélyt tudok így. Baráti társaságunkban volt esküvő, ott le a kalappal a vőfély előtt (nekünk is ő lett volna, ha szabad lett volna), majd másik ismerősöknél is ő volt, de vendégként is volt... Ég és föld volt mind a 2 helyen. Ahol vendégként is volt azon meg is látszott (sajnos nem jó értelemben).

Anyud is megérthetné, hogy a kettő együtt nem megy, mert vagy dolgozol vagy jól érzed magad, és egyik a másik rovására menne.

2015. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

5!

Nem gondolom, hogy rossz képeket csinál, csupán arra akartam kilyukadni, hogy rokon/barát maradjon az, ami, mert rajta nehéz szamonkerni, ha valami nem jól sikerül.

2015. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Ja, fotos ő is és egyébként Szép képeket szokott csinálni. Hogy rossz napja volt, vagy direkt baxta el, az sosem fog kiderulni.
2015. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!