Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagybátyám mitől ilyen ígényte...

Nagybátyám mitől ilyen ígénytelen?

Figyelt kérdés

A nagybátyám akiről írok 63 éves.

Folyton piál fröccsöt és pálinkát, ami még elmegy. Alapvetően ő jófej és normális, csak piál folyton. És most télen kishíján meghalt mivel gyomorvérzése volt, régebben meg már volt szívinfraktusa.

Emellett nagyon ígénytelen:


1.) Nem cserél ruhát, képes 2 napot ugyanabban a ruhában lenni és abban aludni. A tiszta ruhái a böröndben roskadoznak.


2.) Hangosan böfög és szellent mindenhol és megjegyzi utána, hogy ez jól esett neki.


3.) Nem törli ki maga után, hetente egyszer fürdik. Nagyon ciki termálfürdőben voltunk és miután wc-n volt és nem tudta kitörölni, a vizbe akart menni, mert ahogy mondta kimossa a víz a sz.art.

A keze kakis volt és úgy akart ebédelni és szólt neki apám, hogy mossa már le, mert ez nagyon undorító, de őt ez nem érdekli.


4.) Semmit nem csínál meg magától. Nyílván ha otthon vagyok segítek neki, de a párom 60 év körüli édesapja ugyanúgy tesz vesz mindent, hogy volt szívinfraktusa és nem hagyja el magát, mert nem akar öregebbnek tűnni.


Szóval szerintetek miért lehet ez?


2015. szept. 9. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Talán valamilyen időskori mentális problémája van.

De az is lehet, hogy az alkoholtól "butult" le ennyire.

Gondolom, alkoholista.

Depresszió is lehet.

Vagy ezek mind együtt gerjesztik egymást.

Ő nem úgy látja a dolgokat, ahogy ti.

2015. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt nem meséltem el, hogy azért nem volt könnyű élete:


1.) A lányai - az unokatestvéreim, most 38 évesek - nem tartják vele a kapcsolatot, annak idején az anyjuk ellenünk nevelte őket, plusz azért házasodott a nagybátyámmal hogy "megfogja" őt az akkor leendő unokatesóimmal. Viszont felnőttként sem ígénylik ezt. Nem rég megkérdezte az egyik uncsi tesóm tőle, hogy van-e már végrendelete. Szóval ez a része, lehet hogy hatással van rá.

2015. szept. 9. 12:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Amit másodjára leírtál, abból azt szűröm ki, hogy lehet lázad. Direkt csinálja ezeket, pontosan tudja mit csinál.
2015. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 gnoomage ***** válasza:
59%
Az 1 és a 2 nem nagy cucc. Én is simán megvagyok két napig ugyan abban a gatyában, persze ha leöntöm valamivel stb.. cserélek de semmi bajom nem volt még belőle. A hangos böfögéssel meg csak annyit hogy jobb kint mint bent! Ha vissza tartod abból akár bajod is lehet.
2015. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
meghát aki egyedül van, és nem kell alkalmazkodnia senkihez az megy a kisebb ellenállás irányába, gondold el, kit zavar otthon hogy ő nem cserél ruhát, szellent, böfög... én nagybátyám dettó, csak neki soha nem is lett családja és elég kellemetlen mikor meghívjuk vendégségbe és megfeledkezik magáról.
2015. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Asszony kell neki...
2015. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Van neki második felesége, akivel 22 éve együtt élnek. És ő tényleg mindent megcsinál neki, mikor beteg volt folyamatosan tájékoztatott minket, hogy hogy van, a házi orvosát, aki félrekezelte elküldte melegebb éghajlatra, szóval ő kiállt érte. Nem úgy mint a kint vele egy városban élő lánya egyszer méltóztatott meglátogatni a kórházban. És akkor is fogta magát, azt amikor a nagybátyám kiment wc-re ő befeküdt a nagybátyám után a kórházi ágyba koszosan, utcai ruhában, mert ő fáradt volt. Lehet hogy kamunak tartjátok amit leírok, de ez sajnos így van és egyáltalán nem vicces.
2015. szept. 9. 14:26
 8/14 anonim ***** válasza:

*Van neki második felesége, akivel 22 éve együtt élnek.


Akkor erre azt mondom: az "asszonyka" se különb. Mert az a nő aki ezt eltűri, és 22 év alatt a pasi itt tart, az igen nagyon sáros és igénytelen. Függetlenül attól melyik dokinál veri ki a palávert, és melyik rokonnak szövegel.

Az a nő aki mellett egy férfi ilyenné válik, az nem nő.

2015. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A 74 éves nagyanyám mellett a 70 éves nagyapám ragyogott és tiszta volt, nem ám kicsit. Pedig szerette a tütüt a kisöreg, bár a nagyanyám kivette a kezéből ha sok volt belőle. De annak nem lett gyomorvérzése, és a nagyanyám odafigyelt rá, hogy a piától ne butuljon el, ne legyen gyomorvérzése stb.


Egy nő hol engedi meg,. hogy hetente fürödjön a társa?


"Nem cserél ruhát, képes 2 napot ugyanabban a ruhában lenni és abban aludni. A tiszta ruhái a böröndben roskadoznak. "


22 év kapcsolatba ez a hányinger van? hát szégyen, nem csak a pasinak, de inkább a nőnek.

2015. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6 -os vagyok.

Egy normális nőre gondoltam,mert nem tudom elképzelni,hogy egy ilyen féle ember mellett van egy nő maximum egy még igénytelenebb..hát én ezt nem engedném meg a férjemnek ha meg nem változtatna(amiben segítek) mehetne amere lát.

Az írásodból azt hittem egyedűl élő emberke..

A nő tudja,hogy tudjátok azt amiket csinál?

2015. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!