Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki Pesten élt,...

Van itt olyan aki Pesten élt, de a házassága csődbe ment és a gyerekkel/gyerekekkel vidékre költözött?

Figyelt kérdés

Nem sok lehetőségem van.A férjem alkoholista, megint rajta van az egésznapiszokésb.aszodj meg!! 2 kisgyerekünk van..én is dolgozom. Családom nem segít. .de ez mindegy is.

Nincs saját lakásunk. .most is albérletben vagyunk. De mindegy is.

Tudnátok nekem segíteni hogy ha vidékre szeretnék költözni akkor merre kéne induljak? Hol van munka lehetőség, és hol elfogadhatóak az albérlet árak? Óriási gyönyörű középiskolai érettségim van , de nem büdös a munka..most is takarítok . Lányom már ovis, fiam csak jövőre megy de decemberben tölti a 3-at, bölcsibe nem jár.

Na a lényeg. .hog itt Pesten elég lehetetlennek tűnik a helyzet..vidéken jobban járnék?

Köszönöm


2015. szept. 11. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Esztergom Suzuki gyár. Mindig van felvétel,plusz ott adnak a munkásoknak szállást is,ha igénylik! (Pontosabb dolgokat nem tudok sajnos,hátha gyerekkel is lehet menni.)


Kitartás!

20/L

2015. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Vidéket akar, ti meg ajánlgatjátok a nagyvárosokat... szerintem legjobb ötlet a pesti agglomeráció lenne, a lakásárak olcsóbbak, de dolgozni esetleg be tud járni a mostani helyére, a férjnek meg úgyis meg lesz ítélve a láthatás és ha a kérdező költözik el, akkor neki kell fizetnie.
2015. szept. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy Pécsre gyere, itt aztán rohadtul nincs munkalehetőség. Legalábbis akkor nincs nagyon, ha 30 feletti és 2 gyerekes anyuka vagy.

Szerintem is Pest környékében gondolkodj, ott olcsóbbak az albérlet árak, és be is tudsz járni Pestre dolgozni.

2015. szept. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat pecs ne, halott.
2015. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Alkoholista pasi esetében nem aggódnék a láthatás miatt, az agglomerációból beutazgatni nap, mint nap tömegközlekedéssel idő és pénz, nem kevés.
2015. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit akarsz csinálni, de Vecsésen szokott lenni konyhai munka Tinódi u. 22. , meg valami elektronikai összeszerelő is hírdetett mostanában. Szigetszentmiklósban az ncr hírdetett összeszerelői munka. Sok sikert, de egy társ sokat dobna. Ölellek.
2015. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vas megye. Szombathely. Itt most talál aki akar és nem válogatós.
2015. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!