Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Rossz jegyet...

Mit csinaljak? Rossz jegyet kaptam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sajnos rossz jegyet kaptam matekból(1-es)és nagyon szégyellem.

Emellett nem szeretném elmondani a szüleimnek mert tudom nagyon dühösek lesznek. A szüleim nem lesznek hihetetlen mérgesek de nagyon nem örülnének neki, igaz, hogy még csak most kezdődött el az év és ki tudom javítani, de akkor is...előre is köszi!


2015. szept. 15. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mond el, mert ha kiderül (és előbb-utóbb minden kiderül) akkor még azért is mérgesek lesznek, hogy el akartad titkolni.

Elmondod gyorsan és túl leszel rajta. Mond, hogy sajnálod és tanulsz, hogy ki tudd javítani.

2015. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én is kaptam egy 1-est matekból,de anyukámmal inkább csak röhögtünk ezen mert maga a dolgozat is hülyeség volt.

:D

2015. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el. :) Az őszinteség fontosabb. Te is megkönnyebbülsz, ők meg max 1-2 napig mérgelődnek, de azt is mondd, hogy ki tudod javítani még. Annak meg örülni fognak, hogy őszintén elmondtad nekik.
2015. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb dolog, amit ilyenkor teszel: az őszinteség. Hidd el, értékelni fogják a szüleid, hogy eléjük álltál, és bevallottad. Ha titkolózol azzal csak rontasz a helyzeten.
2015. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért az mekkora elcseszett dolog már, hogy manapság a diákok egyszerűen stresszelnek a jegyeken, nem merik otthon elmondani, mert még otthon is csak a leb***ás várja őket. Ahelyett hogy természetes módon elmondanák, és megbeszélnék a szülőkkel. Velem is ez a helyzet, szóval tapasztalat.
2015. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!