Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Rossz jegyet kaptam....

Segítség! Rossz jegyet kaptam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval, töriből van 6 négyesem 9 ötösöm de most becsúszott egy 2-es cetli és egy 3-as tz.Elmondtam a szüleimnek és elég mérgesek voltak apa azóta gúnyosan vagy visszaélve a jegyekkel kapcsolatba beszél velem és nem gépezhetek az egész húsvéti szünetben meg valószínű hogy az után se gépezhetek míg ki nem javítom és a tz még 20 nap múlva lesz és nagyon fontos lenne hogy kibéküljek vele meg hogy gépezhessek is egy kicsit légyszí írjátok meg hogy mit csináljak ez ügyben és még mielőtt valaki megjegyezné hogy ha nem gépezhetek honnan írok tablet-ről

#iskola #rossz jegy #nem számítógépezhetek #hogy béküljek ki vele
2015. márc. 28. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
XD anyám örül ha 2 est kapok nemhogy 3 asér pampogjanak...
2015. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gépezz ha nincsenek otthon
2015. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy apa 08:00-12:00 között kétszer hazajön és mire észreveszem hogy itthon van adiggra ő is hogy gépeztem és azzal hogy addig gépezek még nincs itthon attól még nem tudok vele kibékülni és nekem a kibékülés fontosabb
2015. márc. 31. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!