Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek huszonévesen volt...

Akinek huszonévesen volt először barátja/barátnője, mennyi idő után mutatta be: 1. a szűk családnak,2. a rokonoknak,3. a szülőket egymásnak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Annyi idő után, mint akinek másodszor volt.
2015. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem gondolom, hogy ez korfüggő lenne. Nyilván mikor fiatalon otthon laktam előbb került erre sor, mert könnyebben futottak össze, ha pl. nálunk találkoztunk, haza kisért stb.

A mostani párom (4 éve vagyunk együtt) másfél év után mutattam be a szüleimnek. Addigra éreztem, hogy most már tényleg megérett a kapcsolatunk, van mire tervezni. Annak nem látom értelmét, hogy pár hét/hónap után mikor még semmi sem biztos haza hordjam az épp aktuális párom bemutatni.

Rokonoknak külön nem mutatnám be, csak mikor már annyira komoly a dolog, hogy minden családi eseményre együtt megyünk.

A szülőket meg bőven ráér bemutatni egymásnak. Miért kéne nekik össze járni?

2015. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
A szülőknek amikor úgy éreztem hogy komoly kapcsolat a szülőket pedig esküvő szervezés előtt :)
2015. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

20 éves voltam, a névnapomra lett meghívva, akkor jártunk együtt 2,5 hónapja, ekkor találkozott a szülőkkel és a szűk rokonsággal is.

A szülők max házasság előtt lesznek bemutatva egymásnak szerintem.

2015. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
szülőket még sohasem mutattam be egymásnak, pedig volt pár többéves kapcsolatom.
2015. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem első kapcsolat, de szerintem ez nem fontos infó, az életkor talan ( 10-enévesen hamarabb bemutatja az ember, mert úgymond muszáj)

Szülőknek 4 hónap utan, ő engem 3 hét után.

Szülőket az összeköltözés utan, aztan egysze az esküvő szervezésekor talalkoztak(eljegyzési ebéd szerű 6unknak) majd az esküvőkor, azóta 1 szer, tehát kb 34 szer 7 év alatt.


Rokonoknak alap, hogy ha otthon vagyunk.. Egyébként van akivel ő csak az esküvőkor, neki így jött ki...

2015. szept. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!