Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apam sokat iszik?

Mit tegyek ha apam sokat iszik?

Figyelt kérdés
Az apam manapsag sokat iszik,mindeneste majdnem reszeg,meg anya mar betege belé,kb 1 honapja kezdte el,alig szol valakihez,mar probaltunk vele jozanon is,de nem lehet mert megigeri hogy tobbé nem iszik,de az igérete 2-3 napig érvényes,válasról azért még ne legyen szó,elnezest a helyesirasert

2015. szept. 17. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

mi váltotta ezt ki nála?

otthon iszik, vagy így megy haza?


22F

2015. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igy megy haza,nem tudom mi valtotta ki mert regebben nem volt ilyen,csak nagynapokon mint husvet vagy karacsony volt mikor sokat ivott maskor nem!
2015. szept. 17. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
egy józan pillanatában meg kellene beszélni, hogy miért lett ilyen...és a problémát megoldani!
2015. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nagy eséllyel menekül valami elől. Amikor épp "tiszta", ülj le vele és nyugodtan kérdezz rá, hogy mi a baj. Valószínűleg titkolni fogja. Mondd neki, hogy bízhat benned, és csak segíteni akarsz.

Sok szerencsét! :c

2015. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sajnos van olyan ember akinél ez amolyan kúraszerűen ismétlődő dolog.

Kis szerencsével, es rengeteg türelemmel van esélyed rá hogy elmúlik.

Az en apámat le sokkoltam egy ilyen alkalommal!

Egy ilyen kúra másnapján kikészítettem egy kézzel írott szöveget úgy hogy azonnal megtalálja ébredés után!

Három sor volt ráírva a kézírásommal:

Az első pohár alkoholt megissza az ember!

A második pohár alkoholt megissza az első pohár alkohol!

A harmadik pohár alkohol pedig megissza az Embert!!!!!


Nos apám egy jó darabig komolyan visszafogta magát!

2015. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy anyud kapuzárása váltotta ki.
2015. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joey2000 válasza:
Én is igy vok beszéltem vele józan pillanatában és mindenféle érvet felhozott de amikor kiküszöböltük a problémáit ujra inni kezdett én mondtam neki hohy ha nem hadja abba rosszul jár. Nem hagyta abba majd úgy felbaszott hogy összevertem(részegen csak a szájuk nagy erejük nincs) utána le állt vele és hozzá sem mer nyúlni a piához kár hohy ilyen dologhoz kellet folyamodjak
2017. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!