Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitseg! A baratommal nagyon...

Segitseg! A baratommal nagyon jol megvagyunk, de akarmikor elmegyunk bulizni eleg sokat iszik, es furan viselkedik. Nem tudom mit tegyek. Mar mondtam neki hogy zavar, mindig megigerte, hogy ugyelni fog, de mindig ugyanugy iszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Oh én is voltam így. Ivott, hülye volt, megígérte nem iszik, ugyan úgy ivott, megigérte kevesebbet iszik, ugyan úgy ivott.....stb. Még mikor nem voltam vele meg is csalt (persze arra fogta h részeg volt). Aztán az lett a megoldás h mivel engem zavar h piál, inkább el sem visz magával. Mondanom sem kell h ebből is csak balhé lett. 1 év cívódás után otthagytam a frászba. jah még annyi h én (hülye) bezzeg leszoktam miatta a cigiről, mert h őt zavarja. Ha ezt tudom, még a képén oltottam volna el.

Ha annyit sem képes érted megtenni h mértékkel iszik (mert meg lehet állni simán. csak akarni kell.) akkor ne számíts sokra.

2012. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%

Lásd be,hogy iszákosságra hajlamos.Az idő múltával csak rosszabb lesz.Általában lelki probléma állhat a háttérben,de lehet örökletes is.

Mellette dohányzik is?

Hogy viselkedik?

Remélem nem alázóan mellette...

2012. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Ne menj bulizni olyan helyre, ahol csak inni akarsz...


Ugye milyen nehéz volt kitalálni?

2012. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
3. Csak tudod valakinek az a buli ha iszik. Az én exem képes volt még egy buszmegállos beszélgetést is végig inni. Sőt mikor csak otthon voltunk és átjött egy haverja is sokszor leitta magát. Hát még ha koncert volt v haveroknál buli.... Aki ilyen annak tök mindegy hova megy mert a buli nem buli pia nélkül.
2012. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
"Lásd be,hogy iszákosságra hajlamos" Ennek aztán semmi köze nincs a hajlamhoz. Egyszerűen még nem élte ki magát és bulizni akar. Hát bulizzon! Nagyon fiatalok lehettek még. Hány évesek vagytok? Egyébként szerintem nincs jogod számon kérni, hogy mennyit iszik, ha zavar, akkor hagyd ott, de attól, hogy ba@ogatva van, nem fog felnőni és érett módon viselkedni. Még éretlen.
2012. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Sztem meg aki nem képes annyit megtenni a kedveséért h nem iszik mint a gödény (legyen akárhány éves) az igenis iszákosságra hajlamos, mert fontosabb neki a pia mint a kapcsolata. Az ilyen nem is érdemli meg egy normális ember szeretetét. Csak azért kell neki valaki h ne egyedül legyen
2012. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
és mi van azzal, aki még 30évesen is ezt csinálja??
2012. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

A 3/7-es nem igazán fogta fel a kérdést.


Nem ez volt az első eset és ezek szerint csak ígérgetni tud. Én már rég kivágtam volna.

2012. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Segitseg! A baratommal nagyon jol megvagyunk, de akarmikor elmegyunk bulizni eleg sokat iszik"


Egyáltalán nem vagytok jól, különben nem kérnél "segítséget"!!


NEM FOG MEGVÁLTOZNI!

Masszív alkoholista lesz belőle!!

2012. jún. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, amugy en 20 vagyok, o 23... 2 eve vagyunk egyutt, es nagyon nagyon szeretem :) nem tudom mit tegyek :(
2012. jún. 5. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!