Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim mindig...

Keszi002 kérdése:

Mit tegyek? A szüleim mindig veszekednek!

Figyelt kérdés
A szüleim mindig veszekednek, és néha engem is belekevernek. Nem túl jó a párkapcsolatuk, már lassan 3 éve. Mindig gondolkoutam rajta, hogy az lenne a legjobb ha elválnának. Mindkettőjük regisztrált egy társkereső oldalra. Nem értem, hogy miért folytotatják ezt "boldog család" akármit. Anyum már kérdezte a véleményemet, és mondtam is neki, hogy nem lenne túl nagy probléma ha két hetente egyszer látnám apumat. Nem ő a legjobb apa a világon, nem tesz értünk semmit. Kaját se vesz soha, csak magának. Mindent politikai szemmel néz. Senki sem akar itt aludni, meg átjönni hozzánk. Mindig korábban elmennek a barátaink, nehogy találkozzanak vele. Mikor elveszett a kutyánk akkor sem jött velünk keresni. Vadidegen emberek jöttek és segítettek. Szerintem kifejezetten örült neki, hogy elveszett... Anyum mégis kételkedik benne, hogy jó ötlet-e, hogy elváljank, mivel van 2 kissebb öcsém. Szerintük is jó lenne ha elválnának, de még mindig nem biztos a dolgában. Aki tud, kérem segítsen. A tanulmányi eredményeim os veszélyben van az ő kapcsolatuk miatt.(most felvételizek) Előre is köszönöm mindenkinek.

2015. szept. 18. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor az en szuleim valtak akkor szoltam a suliban, hogy ez van, stresszes idoket elek, nincs minden rendben otthon. Megertette az osztalyfonokom es nem volt gaz. Persze, azert probaltam jol teljesiteni.

Egy hatalmas ko esett le a szivemrol mikor a szuleim elvaltak :) az allando veszekedest es idegesseget mar nagyon nem birtam, hiaba szerettem mindkettot, de csak jobb az egyiket csak hetente latni vagy ritkabban, mint az, hogy mindennap, de feszult a legkor es nem erzem jol magam.


Amugy, az egyuttmaradast talan a penzugyek miatt eroltetik, nem? Ket fizetes jobb, kenyelmesebb, mint intezni akar honapokig a gyerektartas es egyeb penzeket...nem tudom.


Hany evesek vagytok?

2015. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én vagyok a legidősebb 14, a két öcsém pedig 9, 11 évesek. Nem a pénz a a probléma, azt anyum is elintézi egyedül, mivel apum nem ad bele semmit a közös költségekbe. Anyukám, már a méj pontra jutott, hogy mindig azt mondogatja: "Felkötöm magam!" meg ilyenek. Nagyon nehéz időket élünk meg. Már énis ott tartok, hogy van egy csomagom pizsamával, ruhákkal, stb. stb. Egyszer fogom magam és elmegyek itthonról. Nemérdekel az időjárás, még nemtudom hova megyek... csak el innen.
2015. okt. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!