Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A szüleim...

Mit csináljak? A szüleim folyton veszekednek. /SOS/

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom jó helyre írtam-e, de remélem igen.

Szóval kezdjük is az elején.. 14 éves Lány vagyok van egy öcsém, aki pedig 10 éves. A családunk kívülről tökéletes. Tényleg.. Vezető beosztás mindkét szülőnek, jól tanuló gyerekek és még a szüleim közti kapcsolat is szépnek tűnik.. De ha belülről nézzük már egyáltalán nem az.. Hatalmas veszekedések vannak és nem csak lelkileg de fizikailag is bántják egymást.. Legalábbis Apukám az Anyukámat.. Sok pofon csattant már el, (maradt nyoma is..) és sok dolog tört már össze.. Tányérok, poharak.. Kibírhatatlan.. Már családtagokat is bevontunk.. A két nagyszülőt.. De ők se tudnak túl sok mindent tenni.. Ez minket annyira megvisel.. Mit csináljunk? És másik kérdésem lenne még, hogy később ezeknek a sérelmeknek lesznek esetleg szellemi/lelki nyomai? Ha igen mik? Köszönöm szépen mindenkinek a választ.



2014. nov. 19. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukáddal tudsz erről négyszemközt beszélni?
2014. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugye téged és a testvéredet nem bántanak?
2014. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig még nem bántottak.. És már próbáltam anyummal beszélni.. nem sok sikerrel..
2014. nov. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!