Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim folyton veszekednek?

Kiborg12 kérdése:

A szüleim folyton veszekednek?

Figyelt kérdés
A szüleim folyton veszekednek 2-3 hónapja,,ma is veszekedtek apám ugy felidegesült hogy az autóval el ment valahova 1 órára,visszajött anyám mondja apámnak "melyik barátnődnél voltál?" ... nem is tudnam leírni hányszor veszekedtek.Kibékülnek kb. 2napra,az után megint folytatják...apàmnak adok igazat mert ő szeretne kibékülni csak az anyám folyton elkezdi...és én ezt már nem bírom,olyanokon gondolkozok hogy elvágom az erem, 1 hétig vágtostam a hasam de csak azért hogy ne vegyék észre ha megint elkezdené az anyám tudom hülyén hangzik de,ugy adnék neki egy pofont,de nem teszem meg mert ez bolondság...
2014. jan. 17. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy apád megcsalta anyádat szerintem beszélgess az anyukáddal
2014. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vagdosd magad, az a legnagyobb butaság!

Próbálj alkalmat találni hogy mindkettejükkel beszélhess. Mondd el, hogy neked milyen rossz hogy ők ordibálnak és szeretnéd ha megbeszélnék normálisan a dolgokat.

2014. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!