Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem durva, hogy...

Szerintetek nem durva, hogy valaki a felesége halála után egy évre rá már élettársi kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
*gyerekik is vannak (7,3 éves, akik ezt így mégnehezebben viselik)
2015. szept. 24. 09:18
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Itt leginkább az a baj, hogy a gyerekeknek egy ekkora tragédia után szükségük van az apjukra, aki nem tesz semmit.

Nem tudom, hogy maga miatt, vagy az új nő befolyásolja. Nem ismerem.

Egyszer beszéltem vele telefonon, mert nem tudtam volna a kicsiért menni a bölcsibe és hívtam az apjukat de a nő vette fel a telefont. Akkor mondta, hogy nem tudnak menni mert mittudomén hova viszi őt a sógorom... Akkor megmondtam neki, hogy adja a telefonhoz akkor nagy dirregve-durrogva odaadta és elmentek végül a gyerekért.

Anyu annyira ki van akadva, hogy már azt tervezi, hogy pert indít, hogy magához vegye a gyerekeket.

2015. szept. 24. 11:01
 22/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell ide per, hiszen az apjuk látványosan hanyagolja őket, csak örülne, ha nem kellene velük még ennyit sem foglalkoznia. Egyébként a fő kérdésedre a válaszom de igen, durva ez a helyzet. Én egy nagyobb szakítás után többet vártam az ismerkedéssel, mint szaros 6 hónap, nem még a házastársam halála után, özvegyként, két kisgyerekkel.. alantas egy ember a sógorod, annyi biztos.
2015. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem per nélkül is rátok hagyja majd a gyerekeket, mert ha úgy kell rávenni, hogy a bölcsiből elhozza a saját gyerekét, akkor egyértelmű, hogy nem akarja ezeket a gyerekeket. Jobb lenne utánanézni a dolgoknak, ételt ad-e nekik,stb.
2015. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Nagyon jó volt a kapcsolata a gyerekekkel.

Mindig mindent megtett értük, vitte őket mindenhova.

A húgom nyugodtan egész napra rábízhatta őket még mikor pár hónapos babák voltak akkor is, mert mindent megcsinált. Igazi mintaapa/férj volt.

2015. szept. 24. 11:08
 25/28 anonim ***** válasza:

Az, hogy új kapcsolata van, az egyáltalán nem baj, sőt. Állítólag sokkal jobb is pszichológiai szempontból, mint hosszú évekig emésztené magát a gyászban.

A probléma itt az, hogy a gyerekeket lepasszolják. Erről hamar el kéne vele beszélgetni, mert a gyerekek fejlődésére nagyon rossz hatással lehet.

2015. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha előtte mintaapa volt, akkor az új nő vette el így az eszét. El kéne beszélgetni evvel a pasival. Agymosást csinált a mostani nőcije... Csak tudni kéne mivel változtatta így meg.
2015. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam mikor anya meghalt.A húgom akkor volt 5.Apámnak 2,5 évébe telt míg nyitott egy nő felé.Ennek 27 éce.Az a kapcsolat tartott 2 évig azóta apám egyedül él-illetve a húgommal mig ő is férjhez nem ment.Van barátnője,általában hétvégente találkoznak.Mindenki a saját kis lakásában..Hol itt alszanak hol ott.Az emberek nem egyformák.Anno apa nekem azt mondta anyám volt az etalon.Elvitt magával valamit amit más nő sosem adhat meg.Nekem is diplomám van a húgomnak is.Már van 4 unokája most szülöm az ötödiket.Élvezi a nagypapaságot.Dolgozik nyugdij mellett azt mind az unokákra költi.


Van egy barátja-a rákosok önsegélyező csoportjában ismerte meg-a nejeik majdnem egyszerre hunytak el.Az az apuka olyan lett mint a sógorod.Neki pl használt az hogy a gyermekeit elvették tőle.2 hétig birta.Utána dobta a nőt rohant a kismanókért és embert nevelt belőlük szeretetben.Tehát egy próbát megér a dolog...Sosem tudhatod mi zajlik egy emberben akinek az élete értelme veszik el.Én sem hittem volna a szenvedélyes humoros flörtölős apámról hogy egyetlen nő szerelmével éli le az életét.

2015. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta, kedves kérdező?
2015. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!