Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet egy...

Szerintetek működhet egy párkapcsolat 18 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
A lány a fiatalabb. És ők szeretik egymást.

2015. szept. 25. 20:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
81%
Ha szerette egymást, akkor a kor nem akadály
2015. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Köztünk 14 év különbség van és együtt vagyunk 20 éve. Nem a kortól függ, hogy sikeres lesz-e a kapcsolat, hanem attól, hogy minden csókjától kicsit "lebegj a föl felett" és egyben ő legyen a legjobb barátod is, akivel mindent megosztasz, segítitek egymást.
2015. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Toletek fugg! Mar ha rolad es a oarodrol van szo.

Nincs ket ugyanolyan ember, nincs ket ugyanolyan par. Mondhatjak masok, hogy nem, nem mukodik, sok az a 18 ev, mashol tartanak a felek az eletukben, stb, megint masok mondhatjak, hogy csak szeretet kell es minden mukodik.

Annyi ilyen kerdes van egyebkent itt.


Ne zavarjon, hogy van korkulonbseg, szereted a parod, nem? Az a lenyeg! Addigis meg jolerzitek magatokat, minek agyalni masok velemenyen?

2015. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Persze, majd írják, hogy igen, de ne feledd, te aktív ötvenes leszel, mikor a párod már hetvenes, és a pasik előbb halnak. Persze TE 50 után kezdhetsz új életet, mikor a pasi kihalt melőlled. Ezt akarod??????
2015. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
4-es nekem a férjem 32 éves korában halt meg, én akkor 30 voltam, szerintem a halálnál nem a kor számít.
2015. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
A 4. Az hülye. Nem ugy választunk párt hogy ha meghal az egyik.
2015. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 omba ***** válasza:
92%

Nekünk bő 15 évig működött, és nem a korkülönbség miatt lett vége.

A kor csak egy dolog, szerintem nem is a legfontosabb.


4-es válasza szerintem is fals... először 22 évesen nősültem, de semmi ilyen nem járt a fekünkben, hogy 10 év múlva 20 év múlva...

2015. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Minden és mindenki változik. Az ember életének a 20-50 közötti részén van igazán a csúcson, amikor a fizikai és szellemi teljesítőképesség valamelyest egyensúlyban van. Azonban egy negyvenes nő (akinek esetleg kimaradt az életéből a valóban fiatal partner) és egy 60-70 közötti férfi (akinek a hormonrendszere már lecsengőben van) már nem biztos, hogy olyan jól megértik egymást.
2015. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

Egészséges ember, a kíváncsiságtól eltekintve nagyjából a saját generációjához vonzódik.

Lehet sok mindent belemagyarázni, szerelem, érettség stb. nem egészségesek a fél-egy generációs különbségek egy párkapcsolatban és általában valami mentális defektus vagy valaminek a kompenzációja áll az egész mögött még ha természetesen a felek meg is vannak győződve arról, hogy övék volt a legtökéletesebb kapcsolat az egész világon.

2015. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 piriiiii ***** válasza:
81%

Attól függ, hogy konkrétan hány évesek vagytok.

Egy 25 és egy 43 éves között simán működhet, de egy 16 és egy 34 éves között szerintem kevésbé. Persze, vannak csodák.

2015. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!