Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felvállalnának-e a 40 fölötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvállalnának-e a 40 fölötti hölgyek igazi párkapcsolatot,18 év fölötti korkülönbséggel ahol a férfi a fiatalabb?

Figyelt kérdés

Ha kialakulna az a szikra amit mindig is várt,lemondana a kapcsolatról csak azért mert fiatal vagy adna neki esélyt? Eltudnák képzelni,hogy képes lenne hűségre egy ilyen helyzetben mindkét fél?

Ha igen,ha nem miért?



2014. aug. 21. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Így már nem, hogy férjnél vagyok, és van két gyermekem, de egyébként igen, adnék esélyt.

Mellettem biztos hű lenne. Úgy gondolom ha egy kb. 20 éves férfi 40 éves nőt választ, annak komoly oka van, kíváncsi lennék mi az, bár vannak tippjeim.

2014. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Már eleve csoda lenne, ha lenne szikra, de akkor sem.

Nem tudnék mit kezdeni egy 20 évessel, ő valószínűleg vagy tapasztalatlan, vagy fiatal lányokkal volt, teljesen mások az igényeink, tanárnéni pedig köszi, de már voltam egyszer, nem vágyom rá. A negyvenes pasik érettebbek, ismerik a testüket, tudják, mit akar a nő és mi kell neki, inkább várnék egy jóféle 40-esre, mintsem -nekem gyerekkel- kezdjek. Van akit vonz a pipihús, engem nem.

2014. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

ma19:01


Először is nagyon köszönöm,hogy elsőre ilyen korrekt és pozitív választ küldtél.

Kérdésem: érdekelne mi az a tulajdonságod ami miatt biztosan hű lenne hozzád?

A komoly okokra milyen tippjeid vannak?

2014. aug. 21. 19:31
 4/22 A kérdező kommentje:

ma 19:14!


Köszönöm a hozzászólásod.

Nem konkrétan 20 évesre gondoltam,hanem pl: 28/46 felállásra.

Ha egy 21 évesnek lenne annyi tapasztalata akkor sem adnál neki esélyt?

Ha történetesen már volt korabelivel,10-20-25 évvel idősebbekkel és igenis eltudja dönteni kit akar.Valamint nem csak a szexben,de az életben is sokat tapasztalt.Akkor sem?Magad miatt mondanál nemet vagy az emberek szája miatt?

2014. aug. 21. 19:40
 5/22 anonim ***** válasza:

2-es vagyok bocsi, félreértettem, kissé elfáradtam:)

Nem, bár még nem töltöttem be a 40-et, de most 20 éves szóba sem jöhetne, egyszeri alkalomra sem. Nem feltétlenül a szexuális tapasztalat miatt, egyáltalán, kell az a plusz kisugárzás, amivel nekem egy 20-as nem rendelkezik. Az a fő különbség, hogy lehet érett, tapasztalt, de kb harmad-negyed annyi az élettapasztalata, vehemens még, ott nagyon kijön a korkülönbség.

Idősebben..érdekes, alapból nemet mondanék, de lehet, hogy bevállalnám, olyan idősen egy nő fiatalabb partnerrel nem szerelmet és végleges társat keres, szerintem. Igen, elképzelhető, hogy tetszene a rajongása, hogy értékel nőként. Ha emberileg, személyiségben és szexben is partnerek vagyunk, akár fel is vállalnám, és nem, nem érdekel, ki mit gondol, csak egy életem van, én döntök:)

2014. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
De lemaradt: kapcsolatot akkor sem hiszem, hogy akarnék, inkább viszonyt. Én korrektül beleteszem magam egy kapcsolatba, és én biztosan sosem leszek az az idős nő, akit a fiatal pasija elhagy egy 20 évesért:)) 90%, hogy a srác megcsalna, azt meg nem tűrném.
2014. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Fel, nekem volt ilyen kapcsolatom.

Az tény, h kell hozzá kellő érettség, szal egy 20 éves egy komoly, érett 40-es nőnek biztos, h nem fog kelleni, de ha látja rajtad, h te bizony nem egy hülyegyerek vagy, hanem férfi, aki mer, akkor könnyen összejöhet.

De itt sok más is befolyásolja, szal h mit szól a környezete majd.

Egy 40-es már nem akar annyira a középpontba lenni, h rajta pletykáljon a fél falu.

Plusz kiszámítható, komoly, tartós, megbízható kapcsolatot keres, annak alapja meg nem igazán ez, legalábbis az esetek 99%-ban, h fiatalabb jóval a férfi.

Ugye később előjön, h mi lesz akkor mikor a ffi 40, a nő meg már lassan 60 és most mondjuk ki, nem úgy néz már ki.

De erre is láttam ellenpéldát, 62 éves a nő, a 39 éves palijával mai napig ágyba bújnak.

Nekem is 56 volt a legidősebb, bármikor újra megtenném.

Szal ha komolyan gondolod, lépd meg, de ha érzel magadban egy kis ellentmondást akkor maradjatok meg szexpajtásnak, arra a nők is inkább vevőek, hiszen bármikor ki lehet belőle lépni.

2014. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

27 éves, érzelmileg érett és intelligens férfi vagyok, volt már húsz évvel idősebb barátnőm.


Jelenleg egyedülálló vagyok, de nem vetném meg egy 40-en felüli nő társaságát. :)

2014. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

ma 15:14!


Az oké,hogy nem vetnéd meg.A kérdés az,tetszene 10-20 évre is?

2014. szept. 17. 20:14
 10/22 anonim ***** válasza:

Tíz-húsz évre is együtt maradnék vele, ha lenne.


(Nyolcas hozzászóló vagyok.)

2014. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!