Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy korkülönbséggel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbséggel, de együtt tudunk maradni?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt gyakorin már ezer meg egy ugyan ilyen kérdést, és mind hasonló szituval álltak elő, de azért szeretnék én is választ kapni a saját kérdésemre. 16 éves vagyok(lány) a párom 22 évvel idősebb. Nem vállaljuk fel a társadalom naagy naagy emberei előtt, hogy mi együtt vagyunk, pár évig csak ketten tudjuk majd ezt, meg esetleg a család. Jelenleg még anyum se tudja( aputól elvált), így csak anyuval vagyok hajlandó erről beszélni, de még ezen is gondolkozok, hogy hogyan is mondjam el neki. :) A lényege a kérdésemnek az az lenne, hogy szerintetek későbbiekben nem kell félnem majd komolyabb elítélésektől meg hasonló magvas gondolatoktól? Engem személy szerint nem érdekel és Őt sem izgatja senki véleménye sem, mert valami iszonyatosan szeretjük egymást és valahogy ez így jó nekünk. Csak mégis még "gyermekdedlélek" vagyok a világ szerint és nem akarjuk így kinyilvánítani, ilyen korán, hogy mi mindennek ellenére egy pár vagyunk. :) Mehet ez így sokáig, esetleg a halálunkig. Valahogy nincs szükségem senki másra, fiatalabbra, idősebbre, csak Rá(!) és minden nap hallgatva tőle, neki sincs szüksége senki másra. A másik amiben szeretném kérni a tanácsotokat, hogy hogyan tudnám anyuval ezt az egészet a legjobban megbeszélni. Mindent megbeszélünk, mindent, még azt is hogy hogyan áll éppen a lábujjunk hegyén a bőr. Két hónapja, de van ez már lassan két és fél is, hogy titkolom előle, annyira bűntudatom van az egész miatt és tudom, hogy ezt azért nem venné be könnyen a gyomra. Szóval ilyen egyszerű kérdésekre szeretnék választ kapni, remélem tudok is. Köszönök előre minden választ! :)

2014. júl. 19. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyut lehettek...en a 19 evvel idosebb tanarnommel voltam kapcsolatba hoszu idejuig...na az nagyon jo volt :D
2014. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Leszel te még büdös q.va is.
2014. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondoljátok akkor talán, De 99+% hogy csak szédít. Most komolyan szerinted egy 38 éves férfi mit akarhat egy kislánytól a bugyiján kívül.
2014. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Nézd, aki 38 évesen 16 évessel kezd, az a szememben pedofil. Nem mondom, hogy nem jöhet össze, vagy nincs a történelemben ilyen, de teljesen kizártnak tartom, hogy ez jól süljön el, előbb-utóbb borul a bili. Szegény anyukád gondolj bele, mit érez majd, az ő korosztálya lehet a pasas, aki a kicsi lányára rá akar mászni.. én tuti nem hagynám, és idővel te is találnál majd hozzád illőt szerintem, de kamasz vagy, mész a saját fejed után, mit lehet erre felelni? Majd megtanulod a saját bőrödön. Azért alaposan fontold meg a dolgot.

Ha a lányom ezzel állna elő, lesokkolna, de azt nem tudhatom, a te anyukád hogy reagálna.

2014. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátod hebefil, akkor sajnos le fog cserélni idővel. Tudod, hogy kik voltak előtted a barátnői? Nem 16 éves és fiatalabb lányok? Ha tényleg téged, a személyiségedet szereti, akkor működhet. DE! Ha nem meritek egymást felvállalni a nyilvánosság előtt, akkor eléggé lehetséges, hogy neki ez így nagyon is kényelmes, hogy egy gyönyörű tini lányt...
2014. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Szia,a szerelemben nincs korkülönbség.Az én szerelmem is 22 évvel fiatalabb nálam.nem is értem hogy szerettem bele ,de megtörtént. és a lelkébe szerettem bele ,nem abba hogy hány éves vagy hogy hogy néz ki. egyébként nagyon szép ,és okos nő. az ő nagyapja 20 évvel volt idősebb a mamájánál. 40 évig éltek együtt.....
2014. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Csak rajtatok múlik, hogy működhet-e vagy sem, ezt nem a hozzászólok fogják eldönteni helyetted, csak te/ti dönthettek, hogy akarjátok-e ezt így.


Leírom a saját sztorim, hátha a hasznodra válik. Én is összejöttem 17 évesen egy nálam 28 (!!) évvel idősebb pasival, 2,5 évig voltunk együtt, ma már én sem értem, hogy hogyan és miért. De úgy éreztem nagyon szeretem és minden bevállalnék érte.. stb. Az elején mi is titkoltuk, kb. fél évig, aztán a családot beavattuk, de se a barátaim se a távolabbi rokonok nem tudták. Kb. bujkáltunk, csak másik városban találkoztunk, soha nem mentünk el együtt sehová, ahol esetleg ismerőssel találkozhatunk stb. Ez egy ideig fel sem tűnt, aztán rájöttem, hogy én nem akarom.. szégyelltem, és ő is. Pedig azt éreztem, hogy szeretem, imádom, és ha korombeli lenne akkor ő lenne a nagy ő.. de folyamatosan ez volt bennem, hogy ennek nincs jövője, hogy azt soha nem vállalnám ország-világ előtt, hogy mi együtt vagyunk. Aztán amikor eltűnt a kezdeti rózsaszín köd, akkor észreveszi az ember, hogy azért egy 40+-os pasival van dolga és nem egy 20 évessel...

Beleuntam, nem működött, a végén már nyugdíjas házasok voltunk és esténként tv-t néztünk és ennyi.

A lényeg a lényeg felébredtem 2,5 év után és hála az égnek szakítottam.


Annak idején én is rengeteg fórumra meg mindenfelé mentem és olvasgattam és reménykedtem és kaptam a hasonló válaszokat. De egyik sem hatott meg, mentem a saját fejem után, hogy de én akkor is szeretem és vele leszek. Hülye voltam, a legszebb éveimből adtam 2,5-3 évet, amit már nagyon bánok, de vissza nem csinálhatom.


Ez az én sztorim, lehet, hogy ti tényleg egymásnak vagytok teremtve.... stb. De így saját tapasztaltból szerintem az 1 millióból az 1 kb. Mert akkor generációs meg mindenféle különbség van köztetek, hogy egyszerűen nem működik, csak ideig óráig. Az elején még nem gondolsz arra, hogy mi lesz 10-20 év múlva.. és amikor elkezdesz ezen gondolkodni addigra meg hopp elrepül 2 év az életedből, jobb esetben, mint nálam.


Mégsem sikerült annyira rövidre, de tényleg szeretnék segíteni, mert teljesen hasonló helyzetben voltam. Én is titkoltam, nekem is bűntudatom volt, és én is azt éreztem, hogy ő érte mindent és nagyon imádom.


Azon gondolkodj el, hogy elmész együtt a 16-17 éves barátaiddal bulizni és megy ő is veletek. Felvállalnád, hogy mindenki az apádnak nézni?


Ennyit tudtam írni, ha bármi kérdésed van vagy csak beszélgetni szeretnél írj nyugodtan, remélem valamit azért tudtam segíteni. Sok sikert neked! ;)

2014. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hát szerintem ezt gyorsan abba kéne hagyni.Mondom hogy sülhet el

ez a dolog 1.Lehet hogy a csávó a bugyidba akar csak mászni és ha más még nem vette el a szüzességed vagy még eddig nem sikerült neki akkor nehogy egy ilyen emberre hagyd ezt a dolgot mert mégis csak 1-szer lehet elveszteni 2.Komolyan gondolja, de gondolj bele milyen rossz érzés lenne a gyerek ételnek ha majd lenne amikor mondjuk az osztállyal karácsonyi műsort csinálnak a szülőknek és majd a gyerekek megkérdezik hogy miért a pápára jött el az apukák helyért meg hogy lehet hogy még addig se fog élni ameddig a gyerekének 25 éves lesz

Bécsi ha rosszul fogalmaztam.Kérdezz privilégiuma ha akarsz :)

2014. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hát szerintem ezt gyorsan abba kéne hagyni.Mondom hogy sülhet el

ez a dolog 1.Lehet hogy a csávó a bugyidba akar csak mászni és ha más még nem vette el a szüzességed vagy még eddig nem sikerült neki akkor nehogy egy ilyen ember vegye el ne hagyd ezt a dolgot mert mégis csak 1-szer lehet elveszteni 2.Komolyan gondolja, de gondolj bele milyen rossz érzés lenne a gyereknek ha majd lenne amikor mondjuk az osztállyal karácsonyi műsort csinálnak a szülőknek és majd a gyerekek megkérdezik hogy miért a pápára jött el az apukák helyért meg hogy lehet hogy még addig se fog élni ameddig a gyereke 25 éves lesz

Bocsi ha rosszul fogalmaztam.Kérdezz privibe ha akarsz :)

2014. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bécsi az elsőbe hogy férre írtam szavak.Csak azért volt mert a telóm ajánlgatja a szavakat és vvéletlen rányomtam :)
2014. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!