Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is azt tapasztaljátok,...

Ti is azt tapasztaljátok, hogy a szép lányokat kevésbé veszik feleségül és lesz gyerekük? Inkább az átlagosak és a csúnyák kelnek el. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Az én környezetemben legalábbis így van.


Múlt héten volt osztálytalálkozónk, 33-35 évesek vagyunk, ott is ez volt a tapasztalatom.


2015. szept. 26. 09:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Van több elmélet is, lehet válogatni:

-Akik kevésbé szépek, kevésbé válogatnak, hozzámennek az elsőhöz

-Nem külső alapján válogatnak, hanem belső értékek szerint, így harmonikusabb a kapcsolatuk, és korábban készen állnak a házasságra

Most írtam két hatalmas általánosítást, de másként erre nemigen lehet válaszolni.

2015. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

én több baratnomnel is tapasztaltam, hogy csak a gazdag és helyes pasiknak adnak esélyt, egy átlagos fickó labdába se rúghat. az ilyen felfogás miatt el tudom képzelni, hogy 30 évesen sem talált még párt.

míg egy normális nő ad esélyt olyannak is, aki nem vezérigazgatò, hanem csak beosztott.. így jó eséllyel hamarabb megtalalja akivel jól kijon stb...

de ez persze általánosítás, nem feltétlenül igaz, hogy a szép nők csak a gazdag pasikat várják, és az se igaz, hogy az összes gazdag pasi csak kihasznalja a nőket, nem akar tőlük komolyabb dolgot(házasság)

és ezzel nem azt akartam mondani, hogy adjatok esélyt olyannak aki nem vonz téged külsőre.. csak aki az előre elképzelt idealjat keresi és nem veszi észre, hogy ilyen nincs, az könnyen egyedul marad 30-40 evesen is, úgy hogy elszalasztott olyanokat akikkel boldog lehetett volna,

2015. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Titusztitusz ***** válasza:
4%
Most nemis tudom...Én az előbb gondolatban végigvettem a nőnemü ismerőseim legtöbbjének az életútját, de valahogy sehogyse jön ki az a tétel, amiröl te írsz...Az égvilágon semmi kapcsolatot nem találok aközött hogy melyik nőci ment férjhez, illetve kinek hány gyereke van, illetve kinek milyen a külseje...Különbség e téren mindössze ott van szerintem, DE EZ VISZONT MARKÁNSAN LÁTSZIK, hogy kinek milyen KATEGÓRIÁJU A FÉRJE...Azaz a megfigyeléseim szerint a csinos,éshát főleg a SZŐKE nőknek álltalában(!!)de azért nem mindig, "minőségileg" jobb férj szokott jutni, mint a ronda nőknek...De persze lehet hogy ez csak az én meglátásom...
2015. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
77%

Sokszor, sokan, sok helyen elmondták, leírták már, de úgy látszik nem hiszitek el.

A nők/férfiak nagy része alkalmas egy éjszakára.

Egy kisebb részükkel érdemes kapcsolatot létesíteni.

Sajnos csak kisebb részük alkalmas férjnek/feleségnek.


De ez nem a KÜLSEJÜK függvénye.

2015. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%

Kinek mi a szép.Van akinek a természetes szépségű lányok jönnek be inkább és van akinek meg kimondottan az agyonszolizott, póthajas, tetováltszemöldökű plázacicás "dögös" csajok.Sok pasi mondja,hogy neki nem tetszenek a műnők,de valamiért még is azt látom,hogy nagyon sok pasi hogy odáig van értük,de csak szex miatt.

Azt is észrevettem,hogy a természetesen szép lányok közül is sokat tucatnők lesznek, feltűnési viszketegség,erős smink,kacsaszáj stb.Pasiknak ezek a csajok tényleg csak megfektetni kellenek.Aztán lenyugodnak és feleségnek valót keresnek akinél nem csak a küsőségek számítanak.

2015. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem, egyáltalán nem tapasztalom. Ugyanúgy férjhez mennek ők is, meg azok is elvalnak. Sztem semmi alapja annak, amit mondasz.

Aki nem kelt el, az meg ne ámítsa magát, hogy azért, mert túl szép.

2015. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem akarjál őket elvenni akkor lehet gond van a belső tulajdonságokkal... Az nem lehet, hogy a szép lányok nem akarnak férjhez menni? Persze most a Te környezetedben élőkre gondolok. Én nem tapasztaltam ilyet.
2015. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Amit te mondasz, az az iskolapélda nyilvánvaló megnyilvánulása. Arra az esetre igaz, amikor a külsőleg szép nő tudatában van a szépségének (vagy legalább is a környezete ezt elhiteti vele) és ezt az "adományt" saját személyes érdemének tulajdonítja ne pedig a véletlennek). Ezáltal értékesnek gondolja magát, aki nem állhat le akárkivel és a férfiakban is azt keresi ami az ő számára érték: pénzt, hatalmat, befolyást. Ezek a nők valójában buták, érzelmi intelligenciájuk csekély, elvárják a külvilág csodálatát, de ők maguk semmit nem tesznek saját életük kialakítása céljából, kívülről és mástól várják sorsuk jobbra fordulását és a fehér lovon érkező királyfit. Az pedig nem jön el értük, mert már odaragadt egy nem túl szép, de kedves, érző, talpraesett nő szoknyájához, aki melegséget tud adni. Iskolapélda erre a celebként elhíresült Molnár Anikó, aki még jogászi álmokról számolt be annak idején, de miután országosan elhíresült átszabatta az addig a valóban szép testét a divat szerint, sokféle férfi ágyában megfordult a feljebbjutás reményében és mára egy szétfolyt negyvenes, egyedülálló (és szerintem kétségbeesett), gyerektelen nő maradt.
2015. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
1%
Igen, részben ezért is települtem külföldre:) itt szeretik a szépet:)
2015. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
ha irigység nélkül józanul körbenéz valaki, akkor látja, hogy ez egy városi legenda semmi több. A szép nők/lányok ugyanúgy férjhez mennek, mint a nem szépek. ugyanis a szépség relatív.
2015. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!