Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is tapasztaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is tapasztaljátok, hogy a normális és egyben szép, vonzó lányok foglaltak mind? Ez már nevetséges, hogy minden nekem tetsző és egyben személyiségre is szimpatikus lány foglalt!

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
52%

Ezért kell a fiúknak kitartónak lenni ... :D :P

19/L

2012. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
75%
Hát persze, csak ti lányok sokkal könnyebben találtok partnert, sok fiúnak meg még a maradék életkedve is elmegy a sok kudarctól meg elutasítástól amit kap tőletek...
2012. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Mit kell itt kudarcoskodni? Engem pl. hidegen hagy az egész. Nem jött össze eddig egyáltalán? Nem ám. És akkor mi van? Kit érdekel? Majd összejön. Vagy nem. Ez van. Lényegtelen. Legfejlebb belehalunk. Akkor meg már úgyis tökmindegy.
2012. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:

ma 16:52


Szívemből szóltál.

2012. júl. 8. 16:56
 5/74 anonim ***** válasza:
36%

16:52 vagyok,


Igen tudom, de a lányoknak hiába mondod egyszerűen fogalmuk sincs hogy a mai világban nekünk fiúknak mennyivel nehezebb partnert találnunk mint nekik. Lányoknál még egy átlag alatti is talál magán partnert egy idő után, több ilyen csajt is ismerek aki átlag alatti kinézetű mégis talált magának társat. Ezzel szemben nálunk fiuknál ha valaki átlagos vagy rosszabb és nem túl domináns meg nagy arcú, jóformán levegőnek nézik. Nevetséges.

2012. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:

ma 17:10


Valóban. Egyik legdurvább példám, amit saját szememmel láttam, amikor egy erősen túlsúlyos, szemüveges, arcra sem vonzó lány szállt le előttem buszról és ott láttam, ahogy egy izmos, magas, jóképű pasi várta, akivel rögtön csókkolózni kezdtek, ahogy leszállt.


Na de én, aki állítólag helyes, jóképű csak épp vékonya, alacsony még a csúnyácska lányoknál is esélyten, mert nem vagyok ez a nagydumás, mindenkinek beszólogatós, megalázó, lenézőt, egoista típus, akiben a nagy menőt, az alfahímet látják, így esélytelen vagyok a lányoknál.


Haverjaim is tök átlagosak legrosszabb esetben is külsőre, mégis egyedülállóak, pedig már mióta próbálkoznak ők is lányoknál. A lány ismerőseim emg sorban párkapcsolatban, ez is elmond valamit azért.

2012. júl. 8. 17:15
 7/74 anonim ***** válasza:
90%

Ne vegyétek úgy, hogy beképzelt vagyok, de azt gondolom normális, erkölcsös és viszonylag szép lány vagyok. A pasik többsége viszont nem tudja ezeket értékelni. Kihasználja az őszinteségünket és a szeretetünket.

Tisztelet a kivételnek természetesen, de azok, akik panaszkodnak, hogy hol vannak a normális és csinos lányok, azok többsége a tetű alakok, nem tudják értékelni amijük van, aztán meg bőgnek, hogy de szemét a csaj, mert nem bírja tovább mellette. Az meg mindennek a teteje, ha undorító dolgokat terjesztenek a lányról, aminek semmi alapja nincsen, az meg pláne, ha a saját hibájukat a lányénak állítják be.

Nem akartam senkit megbántani, de gondoltam leírom a véleményemet.

2012. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
Elbaszódtak a társadalmi szokások / elvárások / mércék, régen közel sem volt ennyi fiúnak/férfinak párkapcsolati problémája mint manapság, egy átlagos srác talált magának való átlagos csajt, ma meg már annak is örülhet ha kifog egy jóval átlag alattit. Utolsó voltam,
2012. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
ill. a 17:10-es
2012. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
17:21, Tiszteletben tartom a véleményedet, de annak ellenére hogy én is itt "nyavalygok", én jószívű, becsületes és őszinte embernek tartom magam, csak úgy vettem észre hogy manapság önmagában ez a 2-3 tulajdonság már szinte semmit sem ér.
2012. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!