Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem fizikailag...

A vőlegényem fizikailag bántalmazott! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Heves veszekedés volt. Szeret engem, de feldühödött. Most befogta a számat, erősen és csúnya szavakkal illetett... Volt már korábban is példa rá, hogy megszorított. A legutóbb azt mondta, hogy adjak neki még egy esélyt. Ez volt az. Most megint utolsó esélyt kér, amire nagyon fog vigyázni, de már ezt is hallottam... Rögtön bocsánatot kért, amint észrevette hogy mit tett. Én csak sírtam. Megigérte hogy nem fog bántani többet! Ennyit ér az ígérete?


Voltatok hasonló helyzetbe? Később utána is előfordult? Meg tudtatok bízni benne?

Annyira szégyenlem, hogy el sem merem mondani senki ismerősnek! Kérlek segítsetek! :'(


2015. júl. 4. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
88%
csomagolj össze neki és vágd ki a holmiját az ajtó elé!
2015. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
93%
Nem voltam hasonló helyzetben de senkitől sem tűrném a bántalmazást. Nem adnék még egy esélyt neki.
2015. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsó esélyét megkapta. Nagy valószínűséggel később is ezt fogja tenni veled... a gyerekeitekkel... Sajnálom, de én már nem bíznék benne. A bocsánatkérés itt azért kevés.
2015. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim válasza:
94%
Hagyd el és kész.
2015. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
93%
Adj észt Uram, akinek nincs!
2015. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
92%
hagyd ott a fa.szba. egy ilyen emberrel akarsz élni életed végéig?
2015. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
84%
Legyél olyan hülye,mint sok más nő! Maradj vele,szaporodjatok,majd x év múlva,hagyd,hogy részegen agyonverjen a gyerekkel együtt! Sok sikert!
2015. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
91%
Menekulj, Ha egyszer elofordult maskor is elofog!! Tdom, hogy nem konnyu csak ugy hirtelen feladni egy hosszabb kapcsolatot de gondolom nem egy tortenetet hallasz Te is olyan nokrol, anyakrol akik egy rossz hazassagban rekedve elnek/tulelnek es a gyereke vagy penzhiany miatt eselyuk sincs valtoztatni. Te ne ess bele ebbe a helyzetbe, meg most lepj amig nem keso!!
2015. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
80%
Csak Te segíthetsz magadon.Szeret téged,ja de saját magát jobban.Ha vele maradsz cseléd leszel és kuss a neved.Aztán egyszer úgy megszorít ,hogy elhagyod a szuszogásod.Szégyelld is nem tudod a saját sorsod irányitani
2015. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
87%

SOHA nem szabad hinni az ilyen ígéreteknek!!!

MOST azonnal hagyd el! Nehéz lesz neked érzelmileg, és neki is biztosan, de bántani fog. Nem egyszer és nem kétszer még! Most légy okos, és ne tedd tönkre az életed! Többet, jobbat érdemelsz ennél!

2015. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!