Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ebben a kategóriában...

Az ebben a kategóriában válaszolók szerint a férfiak valami szellemi fogyatékos ösztönlények, akiknek mindent el kell nézni. Miért gondolják így sokan?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdésre adott válasznál veszem azt észre, hogy a férfiakat valami ostoba ösztönlényként kezelik, és mint ilyennek, mindent meg kell nekik bocsájtani. Hozok néhány példát:

- az itt válaszolók szerint a legtöbb férfi biztos nem is akart gyereket, csak a szemét r.banc felesége "véletlenül" teherbe esett. (Tényleg ennyi szánalmasan ostoba férfi lenne, akiket bármelyik nő apaságra kényszeríthet ilyen módon? Illetve tényleg nem akar a legtöbb férfi gyereket?)

- ha a feleség szülés előtt, alatt, után nem elégíti ki őket kézzel, lábbal, szájjal, bármivel, akkor jogosan mennek félre, mindegy hogy a nő mennyire van esetleg leterhelve (beteg gyermek, súlyos betegség). A férfinak igen is joga van a kielégülésre, sőt teljesen jogos, ha máshol keresi, hiszen a hülye frigid r.banc felesége, aki egyébként is ráerőszakolta a gyereket, már vagy 1 hete nem sz.pta le. Igaz kórházban volt, de az nem számít... (a férfiak valóban ekkora ösztönlények szerintetek, hogy nem bírnak a farkukkal néhány hétig, ha úgy hozza az élet? Miért kell megerősíteni őket abban, hogy a szex nekik jár, mindegy a többi körülmény?)

- ha egy férfi meggondolja magát abban, hogy valóban akarja-e a családosdit, és lelép, akkor itt azzal mentegetik általában, hogy biztos nem is akart gyereket, meg a felesége tuti frigid pitsa, meg egyébként is tutira valami elhízott tehén (mert a legtöbb férfi ugye 40 évesen úgy néz ki mint egy görög isten)


Félre ne értsetek, én is tudom, hogy ezek most erősen sarkított példák, de lényegében nagy átlagban erről van szó. Ebben a kategóriában valamiért ilyen 5 éves szintjén lévő ösztönlényként kezelik a férfiakat. Miért? Az én környezetemben teljesen értelmes, normális felnőtt férfiak vannak, akik ha hibáznak is, felvállalják a tetteik következményeit, illetve felelősen tudnak magánéleti döntéseket hozni. Miért kell úgy csinálni mintha teljesen elmeroggyantak lennének a férfiak, akiknek a kis hülyeségeiket el kell nézni, mert hát ilyen kis nyomik szegénykék, akiket a farkuk irányít?

Ti mit gondoltok erről?


2015. okt. 12. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

EZ egyes primitív emberek véleménye.


Ugyanez fordítva is megvan, amikor a nöket haszonlesö bestiáknak állítják be, akiknek csak az számít, hogy a férfiaknak sok pénze legyen.


Az ilyen kérdesek/válaszok esetében nem éri meg a fáradtságot, hogy válaszoljanak rá, mert vagy idióta az illeöt, vagy provokálni akar.

2015. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha már felteszel egy ennyire sarkított kérdést, akkor legalább mellékelj pár példát, amik alátámasztják az igazadat. Mert én pl. nem ezt veszem észre.
2015. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Igazad van, de nem ez az egyetlen általánosítás itt.

Minden lány szép és válogatós, és minden fiú vézna, ronda, egyébként tökéletes belsővel és személyiséggel.

Minden gyerek jó és a szülei elviselhetetlen állatok.

Mindig mindenki rossz, hibás, csak a kérdező nem.

Stb. :)

2015. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Erre igazából nagyon egyszerű a magyarázat. Az emberek csak azt veszik észre, ha valami rossz, szokatlan, nem átlagos. Értsd: a kutyán nem érdekli, hogy Pista és Zoli a legjobb férjek a világon, mert az magától értetődő, hogy valaki igyekszik mindent megtenni a szeretteiért, na de mellettük ott a Jóska, aki fűvel-fával csalja az asszonyt, az előzőnek nem fizeti a gyt-t, iszik mint a gödény, stb. Jóskáról lehet pletykálni, lehet rajta szörnyülködni, tehát róla beszélnek az emberek, Pistáról meg Zoliról nem. Máris úgy tűnik, hogy milyen sok a barom férfi, pedig csak egyszerűen nem veszik bele a kalapba a normálisakat. Nőkre átvezetve ez ugyan így érvényes. De gyakorlatilag minden másra is. Mivel folyton csak a rossz dolgokról beszélünk, olyan mintha azok dominálnának, de azért szerencsére a valóságban ez közel sem igaz.
2015. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
"Az ebben a kategóriában válaszolók szerint a férfiak valami szellemi fogyatékos ösztönlények, akiknek mindent el kell nézni. Miért gondolják így sokan?" - Kérdező, ennyi erővel felteheted "Az ebben a kategóriában válaszolók szerint a _NŐK_ valami szellemi fogyatékos ösztönlények, akiknek mindent el kell nézni." kezdetű kérdést is, mert arra is össze lehet hordani ugyanennyi sztereotipiát... vagy pláne az "anyák" halmazáról...
2015. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Már megint az általánosítás.

Szerintem a középút valahol ott van, hogy igen vannak olyan "ösztönlény" férfiak akik nem, nem bírnak a farkukkal.

De vannak rendes, kedves FÉRFI férfiak, akik ha hibáznak is, vállalják azt, és annak következményeit.

Nem mellékest a nők között is vannak félfamentes A4-es szintjén lévők.

És vannak rendes, dolgos, figyelmes asszonykák is.



Hogy ki mit, hogy gondol ő dolga, ő világa, saját buboréka.

2015. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Én azt gondolom, hogy a másik oldal legalább ennyire el van túlozva. Mindig a nő szegény mártír, áldozat akit sajnálni kell, akinek gyerekvállalás meg ilyenek címszó alatt égbekiáltóan röhejes dolgokat néznek el a társadalomban. Amúgy meg mi nem látunk a dolgok mögé. Lehet te csak azt látod, hogy egy hét sz*pásmegvonás után csalja meg a férfi a nőt, de azt nem tudjuk, hogy előtte mennyi és milyen problémájuk volt ami végül ide fajult.
2015. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Hát én mondjuk pont azt látom, hogy itt aztán kapnak a férfiak hideget, meleget...


Sőt, pont hogy az ellenkezőjét mondja mindenki annak, amit írsz, még férfiak is az ellenkezőjét írják. Te meg tipikusan az vagy, aki a 100-ból az 1-et emeli ki, és az alapján ítélkezik...

2015. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Félreértettetek, én is pont ezt gondolom, hogy a legtöbb férfi tök normális, itt meg néhányan úgy állítják be őket, mintha a férfiak, csak azért mert férfiak, olyanok lennének, mint amilyennek írtam fent. Ezt nem értem, hogy miért gondolják!? Keresek majd példákat, ha hazaértem, mert telefonról macerás lenne most!
2015. okt. 12. 17:38
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Ezt azért láthatod így, mert ide javarészt olyanok jönnek akiknek valami nagyon nem megy.

Az más téma hogy magunkba is kell szállni néha.

2015. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!