Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek bátyámnak 30....

Mit vegyek bátyámnak 30. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Én 19 éves csaj vagyok és bátyámnak jo 1 honap mulva lesz a 30.születésnapja,de nem tudom mit vegyek neki.Csak légyszi azt ne irjatok,hogy én ismerem,nekem kell tudni mit szeret mert ez nem így van.kb.9 éve külön él és havi 2-3 alkalommal jön haza,szoval nemigazán tudom mit vehetnék neki.Esetleg valami ötlet?
2008. szept. 10. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a bátyám 30. születésnapjára egy monitort vettem (igaz, nem túl személyes), de már nem tudtam elviselni, hogy egy ezer éves, vibrálóval tönkreteszi a szemét. Ha tesód kedveli az informatikával kapcsolatos dolgokat, a Media Markt-ban vagy a Euronics-ban kedvedre válogathatsz, nemcsak költséges eszközöket. Előre is sok boldogságot Neki!

2008. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h mennyi pénzt tudsz rászánni, de ha dohányzik, akkor pl lehet egy egyedi drágább öngyújtó. Vagy egy igényesebb könyv. Vagy lepd meg egy emeletes tortával.
2008. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aham...köszi az eddigi tippeket...amúgy nem dohányzik...még nyugodtan irjatok :))
2008. szept. 10. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Szép kerek évszám! Valami olyat amibe gravíroztatni lehet a harmincast. Az öngyújtó jó lenne, de ha nem dohányzik akkor nem. Karlánc? Laposüveg?
2008. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Süss neki egy tortát és hozz el neki egy kölyökkutyát menhelyről..persze csak ha megoldható:)
2008. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szió! nalunk is hasonlo a helyzet, 200 km, nagyon ritkan latom, és 19 evvel idosebb nalam.

Én próbálgatok neki mindig valami szemelyeset. Peldaul legutobb vettem a kreativ boltban sima tanyert, amit megfestettem (halal egyszeru mintával, semmi extra), bemázaztattam, és a muhelyben ki is egettek, szep lett, kulonleges.


A masik, hogy az en tesom neha szeret bevagni egy egy felest munka utan, ezert a magyar palinka hazaba mentem, es ott annyi kulonleges klassz palinka volt, hogy a fel rokonsag azt kapott, es hihetetlen nagy volt a sikere :D


De szerintem barmit is adsz neki, orulni fog :D

2008. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a gravíroztatás nem is olyan rossz ötlet...hát kutya nem épp a legjobb mert csak nekem lenne gond,mert vett már egy vadász kutyát ugyanis vadász a bátyám és az is nálunk van mert ő egy szoba konyhás lakásba lakik és ott nem igazán férne el még egy kutya is :)
2008. szept. 11. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is egy szép ajándék, ha a szülővárosában a születése napján megjelent folyóiratokat megszerzed és szépen bekötteted. Lehet csecsemőkori képeket is beleszerkesztetni. Budapesten van is egy ilyen cég, kb 10 ezer forint egy ilyen könyvecske. Sajna nem tudom a cég nevét, de ha tényleg érdekel, szívesen utánanézek!
2008. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ajándékozz neki egy tandemugrásra jogsító jegyet

van ien csak mekkel keresni. Garantált életre szóló élmény.

2008. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!