Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vicces sztorijaitok...

Milyen vicces sztorijaitok vannak?

Figyelt kérdés

Bármivel kapcsolatban :)

Ami veletek megtörtént vagy valamelyik ismerősötökkel, esetleg másoktól hallottátok.



2014. máj. 4. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
nincs ilyen .... vagyis de: valaki felrakott egy nagyon idióta kérdést itt keresd meg ;)
2014. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kismutyesz_ válasza:
88%

Győrben be mentem egyik ismerősömmel a Mandala teházba ahol vízipipáztunk. Nem tudtam, hogy ennyire ki készíti a "tartályomat", szóval amint ki léptünk a teaházból szinte majd be hugyoztam két lépés után. És akkor gyorsan kellett döntenem, így hát kínomban a sétányon bele vizeltem az emberek előtt egy kukába. Akkor persze a haverom (lány) szakadt a röhögéstől. :D Mindenki engem nézett, még a zsaru is aki oda jött hozzám, és én meg kómásan nem tudtam h mit is akar. Ezért azt mondtam neki, hogy keressen másik kukát, vagy várjon a sorára. Aztán kapcsoltam h miért is ment oda, és akkor mondtam h fogyatékos vagyok, ne haragudjon. XD


Remélem tetszett. :) Egyébként kerülöm az alkoholt, de most már ilyen formában is. Van még egy sztorim amit nyilvánosan nem írnék le, szóval ha érdekel írj nyugodtan privit. :) 16/f

2014. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer bementem egy kisboltba óvszert venni de nem láttam sehol ezért odamentem az eladó csajhoz és megkérdeztem tőle, hogy van-e gumiruha, azt mondta hogy nincs de valamilyen munkaruházati boltban megnézhetem. Aztán mondom, hogy pisztolytáska. Mondta, hogy ott nem árulnak ilyen dolgokat. Utána mondtam, hogy óvszer, erre mondta hogy jaa, az van. Megkérdeztem, hogy mennyiért. Mondta, hogy már csak 1 fajta van de 3 darabos, mondom akkor ötöt! Mögöttem már mindenki röhögött, elindultam a pénztártól erre mondja nekem, hogy "kellemes hétvégét uram!". Nagyon nevettem :D
2014. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszálltam a buszról,és láttam a bolt elé kivan pakolva a zöldséges.Kiszúrtam a tömegbe a nővérem kabátját, ő meg be van hajolva valamit válogat.Én meg a mappámmal jól hátba küldtem nagy vigyorogva,.Erre felemelkedik,a pofámba néz döbbenten egy riadt nő.Már nem vigyorogtam...
2014. máj. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én a barátnőmnél voltam egy másik településen, és a vonatra vártunk, kikísért az állomásra. Tipikus, 1 peronos állomás. Nem akartam nagyon hátra állni, nehogy "lekéssem" az indulást, inkább jó előre álltam. Úgy számoltam, hogy az 1. kocsiba fogok felszállni. Majdnem úgy is lett. Elment a mozdony, elején egy ajtóval, majd jött a következő ajtó. Nyitom az ajtót, nem jött le a lépcső. Mondom, biztos új fejlesztés, sebaj. Kistermetű vagyok, kb. a csípőmig ért az alsó lépcső. Felhúztam magam, benézek, 1 pasi ült az ajtóban, a háta és a feneke látszott. Mondom, fura elrendezés. Elre kiszól az ürge, hogy itt már nincs több hely :D

A MOZDONYBA SZÁLLTAM!!!!! :D Értitek???? :D Elnéztem az ajtót, annyira beszélgettünk a barátnőmmel, hogy fel sem tűnt, hogy a mozdonyon hátul is volt egy ajtó, azt hittem, az 1. kocsi ajtaja. Hát nem. Vissza persze már alig bírtam leszállni, mert ugye magas volt. Úgy röhögtünk, hogy alig bírtam átmászni az első kocsiba. A kaller persze tudta a sztorit, úgy röhögött, hogy nem kellett jegyet vennem.

Felhívtam a férjemet, ő 193 cm, nem hitte el, őket külön tanították annó, hogy kell felmászni a mozdonyba :D

2014. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A ferjemmel voltunk vasarolni. Vettem fagyit, es nezem fel szemmel, hogy o is benyul a hutobe. Gyorsan racsaptam a kezere, es abban a pillanatban vettem eszre, hogy karora van rajta. Nezek feljebb, es egy hasonlo szinu puloveres ferfi nez ram, nagyon csodalkozo arccal :D a ferjem majd bepisilt a nevetestol, alig gyoztem elnezest kerni a ferfitol :)
2014. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nagyon nagyon sok van.. Kezdenem azzal, amikor egy bevasarlokozpontban voltunk a tesomaml es par baratnojevel. Mentunk ki a tetore, es a mozgo lepcso nem mukodott.. elindultunk hat felfele az allo lepcson..Mar a tetejen jartunk, amikor fent egy palit meglattunk, es azon nyomban megindult lefele a mozgolepcso, ketten ephogy felugrottunk, de a noverem elesett, sosem rohogtem annyira, mindenfele tulzas nelkul mondom, hogy majdnem meghaltam.. mivel annyira rohogtem hogy nem kaptam levegot,es mar az ajulas hataran voltam, de teljesen megerte. :D
2014. dec. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!