Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti vettetek a gyereket...

Szülők, ti vettetek a gyereketeknek Iphone telefont?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyet? Nem sajnáltátok rá a pénzt?

2015. okt. 18. 15:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Eleve kidobott pénz, amit ilyenekért adsz, pláne, ha a gyerekednek veszed. Inkább valami olyat vegyél neki, amivel odakint sportolhat. Foci, görkori, vagy mit tudom én... ezek a műszerek teszik tönkre a jövő generációit.
2015. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert szerencsére nincs rákattanva. Jó telefonja van egyébként neki is. De nem iPhone b_uzi. Meg van mindenünk, de nem vagyunk rákattanva márkákra.
2015. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Nincs bajom az iPhone-nal, de a mi családunk Android-párti, így amikor vettük a fiaimnak a telefont, nem is gondolkodtunk másban. Egyébként nem sajnálnám rá a pénzt.
2015. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%
én 19 vagyok. a baráti körömben sok mindenkinek van iphonja. ahogy látom főleg azoknak, akiknek a szulei tehetősek. minimálbéres szülő nem hiszem, hogy 200 ezret eltapsol egy telefonra.
2015. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
nem, mert cikinek tartja, hogy mindenkinek ugyan olyan telefonja van. Az egyetlen amihez ragaszkodik a márkás cipő, de sz is azért, mert aktívan sportol.(16 éves)
2015. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Kapsz már 10-20 ért is használtam 3-4 évest ami régen 200 volt xd

De igen én sajnálom rá a pénzt nem vagyok szülő de magamnak se veszek

2015. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de felesbe. A sajat reszeert megdolgozott (rendes munka).
2015. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Sok ismerősömnek van iphoneja, ebből egyről tudom biztosan, hogy a saját maga által megkeresett pénzből vette. A többieknek valóban szülők vették. Nekem az a véleményem, hogy ha valaki megteheti, akkor nyilván nem sajnálja rá a pénzt, pláne nem a gyerekétől. Attól, hogy a gyereknek iphone van a kezében, még nem biztos, hogy egy ostoba, elkényeztetett, hisztis idióta. Pl lakótársam kezében is ott a legújabb iphone, miközben évfolyam első orvosin (nem írom le melyiken). Ha megtehetem, majd én is veszek magamnak iphonet, mert az tetszik.
2015. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem, mert azoknak a kritériumoknak, amit ő megjelölt, és az általam 15 évesnek még elfogadhatóként ítélt árkategóriában nincs megfelelő (használtat eleve nem veszek.) LG G3-ban egyeztünk meg, tökéletesen meg van elégedve vele.

Nem gondolom, hogy ennyi idős gyereknek 200 ezres telefonnal kell mászkálnia, akkor sem, ha a tanulmányi és versenyeredményei miatt többet szántam rá, mint amúgy tettem volna. Ő is hozzájárult a gyűjtött pénzével.

2015. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
Az iphone nagyon jó dolog. Nekem is az van, 27 éves vagyok, és apámtól kaptam karácsonyra. És használtan valóban 30-40-ért már kapsz kifogástalan állapotban levőt.
2015. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!