Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretet! Tettek vagy a...

Szeretet! Tettek vagy a szavak számítanak?

Figyelt kérdés
A párom úgy érzem nem mutatja ki a szeretetét szavakkal. Nehezen beszél az érzésekről, sőt ideges lesz ha erről próbálok vele beszélni. Egyre jobban zavar ez engem. Néha úgy érzem már nem szeret. Viszont ha a tetteit nézem akkor figyelmes, meglep spontán, ha megy valamerre gondol rám, segít ha elromlik valamim, szerelni kell kérés nélkül megcsinálja.
2015. okt. 19. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelműen a tettek számítanak.
2015. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
nagyon sok férfi nem mutatja ki a szeretetét szavakkal
2015. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ez szemelyisegfuggo.

Es neha kornyezettol, elethelysettol is fugg.

2015. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Talán van benne egy gátlás.Szeret téged, de vagy szégyelli mondani, mert az olyan érzelgős, vagy valami gátlás van benne emiatt.

Én pl nagyon szeretem a szüleimet, a testvéremet is, de sokszor képtelen vagyok kimondani, vagy nagyon nehezemre esik, mintha egy gát lenne ezzel kapcsolatban közöttem és a szeretteim között.

2015. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Férfiből van. Ez teljesen normális. Becsüld meg!
2015. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Én sem szeretem mondogatni azt, ami nyilvánvaló, mert egyértelműen megmutatkozik a tetteimben, a viselkedésemben, a szememben.:-)

Különbözők a szeretetnyelveitek, ez okozza a problémát, mindketten másképp mutatjátok ki az érzelmeiteket. Ne erőltess rá olyat, ami nem fér bele a személyiségébe, hanem fogadd el úgy, ahogy van. Végül is ilyennek szereted, lehet, hogy ha holnaptól ötpercenként a füledbe súgná, hogy szeret, szívecskés üziket küldözgetne, attól éreznéd rosszul magad...:-)

2015. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Szavakkal mit ersz? Pld nézzük a többséget, szeretlek igy meg ugy aztan ha odakerül a sor egy pohar vizet nem kepes hozni de persze predikalni azt tud, hogyan szeret ... Előnybe reszesitenem a tetteket ..ő a tettek embere nem a szavaké és szerintem inkabb te nem szeretedha nem tudod elfogadni ugy ahogy van
2015. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Én mindig tettekkel próbáltam bizonyítani, aztán elhagytak olyanért aki nagyobb szavakat mondott...
2015. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes példa erre, amit a székely mondott a feleségének. Egyszer már megmondta, hogy szereti, majd szól, ha változik.
2015. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem mindkettő számít.


Amúgy meg minden ember máshogy működik, és mindenkinek más a szeretetnyelve. Van, akinek az a fontosabb, hogy hallja, hogy szeretik (és ugyanígy, ő inkább szóban kommunikálja az érzéseit), van, akinek sokkal fontosabb az érintés, van, akinek fontosabbak a figyelmességek és tettek, van, akinek az együtt töltött idő, van akinek meg az ajándékok (és itt most nem feltétlenül ilyen Vajna Timike, Zimány Linduska jellegűekről van szó, nem drága, puccos ajándékokról)... ezek amúgy a legtöbb emberben mind benne vannak, csak kiben-kiben más arányban. Ha zavar, hogy nem mondja ki, akkor beszéld meg vele, hogy nem azt akarod ezzel mondani, hogy szerinted nem szeret, hanem azt, hogy neked szükséged van arra, hogy ezt kimondja szavakkal is.

2015. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!