Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan srác akinek csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan srác akinek csak a belső értékek számítanak miért nem talál magának egy hasonló lányt?

Figyelt kérdés
Voltak akik eddig ezt mondták, de végül csak készpénznek vettek.. 16/F :(

2012. júl. 24. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"de végül csak készpénznek vettek"


Most vagy te nem vagy tisztában a "készpénznek venni" kifejezés jelentésével, vagy én nem értem, hogy ez hogy jön ide.

2012. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én úgy értem hogy amint lett egy kis esélyük egy jobban kinéző srácra, egyből dobtak.. elég könnyedén
2012. júl. 24. 11:46
 3/13 anonim ***** válasza:
16(!!!) éves vagy! Nyugalom!
2012. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mit akarsz mondani. De ha megfogalmazod máshogy, szívesen segítünk.
2012. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nos ez valóban elég szar érzés. De így rengeteg tapasztalatot szerzel. Egy-két ilyen után messziről ki tudod majd szűrni az ehhez hasonló lányokat, és élből hanyagolni tudod őket. Aztán egyszer majd ki fogod szúrni azt a lányt, aki megbecsül téged úgy, ahogyan te őt.
2012. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
OFF: annyit hagy segítsek, hogy a "készpénznek vesz valamit" azt jelenti, hogy minden további nélkül elhiszi :) Nem piszkálni akarlak, csak gondoltam jó ha tudod :)
2012. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátom aki most 17, ugyanígy jártam előttem rengeteg lánnyal. Tényleg hihetetlen lehet, hogy már annyival volt, de tényleg. Kihasználták egytől egyig mind. És most hogy megtalált engem, boldogan élünk.

Ne aggódj, találni fogsz úgyis valakit, nem kell félni még fiatal vagy. Úgyis lesz egy lány, aki csak a belsőt értékeli. Én sem nézem már nagyon a külsőt.

16l

2012. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bocsi, az elírásért *járt (előző voltam)
2012. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Majd fogsz.

Pár év, egy-két csalódás és kiélesednek az antennáid az ilyen lányokra.

2012. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást, bocsánat az elírásért. félreértelmeztem akkor a "készpénznek venni" fogalmat. és amúgy azért fáj ennyire mert elhitette hogy ő az akire vágytam egész életemben..
2012. júl. 24. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!