Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki mostanában...

Van itt olyan, aki mostanában veszítette el egy hozzátartozóját, akit nagyon szeretett?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet beletörődni?Mennyi idő mire jobb lesz.Édesanyámat vesztettem el és nagyon hiányzik.Napi kapcsolatban voltunk,mindenben Ő segített nekem.

2015. szept. 14. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Szerintem ezen csak az idő fog enyhíteni. Hogy mennyi, az rajtad múlik. Mindenki másképp éli meg a gyászt.
2015. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

8 évig ápoltam a PArkinson kóros nagyapám, 18-án halt meg :(

A végén már nagyon nehéz volt neki, csak az vigasztal, hogy neki jobb. De furcsán üresek a napok, hiányzik a megszokott rutin is, és ő is...

Őszinte részvétem anyukád miatt.

2015. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy Ő most egy sokkal jobb helyen van és, hogy még fogtok találkozni!! A halált nem kell olyan rosszul felfogni! Na jó, azért nem egy kellemes dolog, de...! Ahogy az előttem szólók írták: az idő majd enyhít ezen!! Részvétem!! :(
2015. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az idő valóban enyhít. Sajnos semmit nem tudsz csinálni, a gyászt meg kell élni, nem szabad elfojtani mert később sokkal durvábban visszaüthet.

Azt tudom még tanácsolni, hogy ha nagyon magad alatt vagy mindig gondolj arra, hogy édesanyád azért nevelt hogy erős és önálló legyél, nem pedig arra hogy egy ilyen esemény teljesen megtörjön lelkileg.

2015. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!