Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a 21 éves lányotoknak folyamatosan 30-40-es férfik köszögetnének? (bővebb információ a másik szövegdobozban)

Figyelt kérdés

Bárhová megyek a lányommal, szinte kivétel nélkül velünk szembe jön egy férfi, akivel ismerősök. Szinte mindig vigyorogva köszönnek egymásnak ezekkel a férfiakkal. Legutóbb az verte ki a biztosítékot, amikor a lányommal mentünk A potból B-be autóval és a piros lámpánál dudált át egy férfi.


Mi ez?? Normális?


Egy anyuka



2015. okt. 25. 10:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Maximum tennék egy vicces megjegyzést, hogy sok jóképű érett pasi ismerőse van. Ha esetleg én magam társtalan lennék válás vagy egyéb okok miatt, akkor megkérném, mutasson már be néhánynak. :D
2015. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
21 éves a jövöjét alapítja. Nem lehet az elsővel aki szembejön az utcán..
2015. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30-40 éves messze nem érett. 30 fiatal, 40 meg... nem tudom, nekem 50-től kezdődik a középkorú.
2015. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

"szinte kivétel nélkül velünk szembe jön egy férfi," Mindig ugyanaz a férfi jön szembe? Nagyon-nagyon furcsa lehet.

Kérdező, nagyon hülye vagy.

2015. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 30-40 közt érett egy pasi, utána középkorú. Érett alatt én nem az "öreget" értem, hanem hogy már tudja mit akar, kellő önismerettel, önkontrollal, célokkal rendelkezik, együttműködő stb. Ezek az érett személyiség ismérvei. Persze lehet valaki 25 évesen is érett meg 45 évesen is, de az ismeretségi körömben általában a harmincas pasikra jellemzők alapvetően ezek.
2015. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

igazoltatod őket ,vagy honnan tudod hogy hány évesek?

amúgy egy 21 éves nőnek miért baj ha 30as ismerősei vannak?

egyébként miért tőlünk kèrdezed hogy kik azok és miért köszönek a lányodnak????

mi lenne ha esetleg tőle tudakolnád meg??

2015. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan már egy 12 evesnek se lehet parancsolni, nem egy 21 évesnek" Én kérek elnézést, de 21 évesnek már ne is akarj parancsolni.

Kérdező, őszintén, van hozzá közöd? Nekem például minden kollégám ilyen korú, és igen, köszönünk egymásnak az utcán. Sőt, én is 21 vagyok.

Most akkor ebből le lehet vonni azt, hogy afférom volt mindegyikkel? Vagy nem is értem a kérdést.

2015. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Van esze.

Örülj neki,hogy nem koppintja fel magát egy nincstelen 20-25 évessel.


Ismerek pár ilyet.

szalagmunkára jön a 2.szocpolos gyerek.


Használja ki,hogy fiatal még!

2015. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!