Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az uiverumban az elso szabaly,...

Az uiverumban az elso szabaly, hogy az informacio nem veszhet el, atalakulhat de uj nem johet letre de a vilagegyetem folyamatosan tagul. Miboool?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy mi van? Tedd fel érthetőbben a kérdést.
2014. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ANYAG nem vész el. Az univerzum úgy tágul, hogy a benne lévő galaxisok távolodnak egymástól. A közepén feltételezzük, hogy történt egy hatalmas robbanás amikor keletkezett, és ennek az ereje löki még mindig a dolgokat.
2014. jún. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Javítsatok ki ha tévednék, de szerintem nincs információmegmaradási szabály.
2014. jún. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A tágulás egy kisméretű anyagi pontból indult ki, amely a Nagy bumm elmélet (a név félrevezető, itt nem volt valódi robbanás, csak nagy sebességű tágulás) szerint tágul.

Az univerzumban elhelyezkedő anyag pedig távolodik egymástól.

2014. jún. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fGhw39-84th ***** válasza:
Definiáld kérlek az információ fogalmát. De ettől függetlenül is értelmetlen a kérdés.
2014. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az információra nincs ilyen szabály sőt inkább azt lehetne megfigyelni hogy az információ nem marad meg örökké "magától".
2014. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tágulás nem jelenti új ANYAG létrejöttét, ugyanis az univerzum köztes részei nem tartalmaznak semmit. Tehát nem új anyag keletkezik, hanem a benne lévő részek (bolygók, csillagok, galaxisok stb) távolodnak egymástól minél messzebb.
2014. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rájöttem! Ma az értelmetlen és zagyva kérdések versenye van! Nekem is van egy hasonló, beneveznék én is:


Köztudottan minden bálna piros, de a repülőgépek mégis repülnek. Hogyaaaaan?

2014. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az uiverumban az elso szabaly, hogy az informacio nem veszhet el, atalakulhat de uj nem johet letre de a vilagegyetem folyamatosan tagul."


Ha megmondod, melyik univerzumban az első szabály ez, akkor megmondom neked, hogy miboool.

2014. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te most valamit vagy nagyon félre értettél, vagy a tanárod volt az akasha mező elmélet híve.
2014. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!