Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak es nok! Mennyire...

Ferfiak es nok! Mennyire viselte meg a parkapcsolatotokat a terhesseg es a pici szuletese?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek arra, hogy a ferfiakat mennyire viselte meg a szerelme testenek atalakulasa, hogy hogy viselte a keves csak semennyi szexualis kapcsolatot, mennyire kivant meg mas noket, csalta-e meg az asszonyt. Valaki azt mondta, ilyenkor a ferfiak 99%-a ferre megy. Mi a velemenyetek? A no mennyire aggodott emiatt, szules utan tenyleg a gyerek volt-e az elso.

2015. okt. 27. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy megy félre a 99%. Nem állatok vagyunk.

Aki ezért félre megy, az félre fog menni máskor is, terhesség nélkül is.

Normális esetben a férfinak is a gyerek az első szülés után.

2015. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Legyszi irjatok nemet es hogy van-e mar gyerkoc! :-)
2015. okt. 27. 15:34
 3/15 acelsziv ***** válasza:
84%
Mi egyáltalán nem szexeltünk a terhesség alatt. Kibírtam. Mert ki kellett bírnom. A párom teste nem zavart én őt szeretem és nem a testét. Majd vissza alakul. És nálam is a kicsi az első. Mindemellett persze igyekszünk egymásra is szakítani, bár nem egyszerű.
2015. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Semennyire.


Elotte meg utana sem dugtunk annyit mint a terhesseg alatt. engem speciel nem zavart a valtozas. Az asszony meg gondolom hormonalis okok miatt sokkal jobban kivanta a szexet, vagy nemtom.


De ha nem igy lett volna akkor sem csaltam volna meg, nem vagyok az a tipus. ezt tudja az asszony is, szerintem eszebe sem jutott a lehetoseg hogy megcsalom.


Szerintem aki ilyenkor felredug, az felredug maskor is, csak ez egy jo ürügy.

2015. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De jo ilyen valaszokat olvasni! :-)
2015. okt. 27. 15:45
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

4 gyereket vállaltunk viszonylag kis korkülönbséggel, 13 év után csalt meg az exférjem. Nem volt gond a szexuális életünkkel, már ami a mennyiséget-minőséget illeti, ő is ezt állítja, a megcsalásra más magyarázata van.


Biztos, hogy nem a gyerekek miatt volt. És ahogy előttem írták, aki menni akar, az megy, függetlenül attól, hogy van-e gyerek, vagy nincs.

2015. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk nem a terhesség zavart be, hanem a szülés utáni időszak. A pici nagyon sírós volt, alig aludt éjjel, szinte állandóan talpon voltunk éjjel is egy éves koráig, alvajárókká váltunk. Ez azért valljuk be, megviselte az intimitást és a szexuális életünket. Ráadásul erre nem lehet előre felkészülni.
2015. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen, jók ezek a válaszok, de semmiben nem befolyásolják azt, hogy a te párod meg fog-e csalni vagy sem.
2015. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Ez engem is nagyon érdekelne. 10 hetes a lányunk és tabu a szex. Pici köztünk alszik, estére olyanok vagyunk mint a zombik :-( pedig szeretjük egymást, de nem téma köztünk a szex, 4 hónapja nem volt semmi. Akinél hónapokig nem volt szex, ott később helyre állt a rend? Terhesség előtt nagyon aktívak voltunk, aztán kevésbé,terhesség vége felé már nem vágytam rá és a férjem is féltett. 29N
2015. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 acelsziv ***** válasza:
9: Helyreáll. Nálunk is kb havi 1-2 re redukálódott energia és idő hiányában. Ez egy ilyen időszak. Majd lesz jobb is.
2015. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!