Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltenek annyira a...

Miért féltenek annyira a szülők? Nem értem őket!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és discoba még nem szívesen engednének el.De így bálba vagy,ha a barátaim csinálnak bulit oda elengednek.Szerintetek gáz ez??Mit mondjak nekik,hogy rávegyem őket??
2008. szept. 11. 16:53
 1/8 anonim válasza:
100%
biztos a disco drogtol féltenek.
2008. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottál még pletykákat miegymást hogy mi megy néhány diszkóban? A barátom hugát ott erőszakolták meg ketten, 15 éves volt. Aztán meg a drogok, stb. Én magamtól sem mennék diszkóba. Lehet hogy te azt gondolod neked nem eshet semmi bajod, mert én is így gondolkodtam... aztán mikor már baj történt akkor jöttem rá hogy mennyire igaza volt a szüleimnek hogy ne járjak el ilyen meg olyan helyekre. Örülj hogy a barátaidhoz elengednek.
2008. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Amikor annyi idős voltam,mint te-és ez most nem a kioktatás-,apukám úgy engedett el discoba a szülinapomon(!),hogy kettőre értem jött kocsival..De aranyos volt,mert a következő sarkon állt meg:)
2008. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendesek, hogy hazibuliba elengednek..bizony a discoban sok ember megfordul, kontrolálhatatlan, stb.


En annak idejen ugy oldottam meg, hogy nem discoba jartunk a barataimmal, hanem ilyen disco szeru kis szorakozohelyre (volt egy tancparkett, biliard, meg barpult, nem volt nagy hely, sot, kicsi volt, de mindenki ismert mindenkit, és jo volt a hangulat). Nagy discoba evente ha egyszer mentunk, pedig mar tobb, mint 14 eve volt, akkor még nem voltak drogok meg eroszak se annyira, megse engedtek el.

2008. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy házibuliba meg bálba elengednek. Az miért nem elég? 15 éves vagy és nem is csodálom, hogy féltenek a szüleid. Annyi mindent hallani, hogy mi folyik a diszkókban. Én a helyedben biztos örülnék, hogy a szüleim próbálnak ettől megóvni, de a rendes(ebb) helyekre elengednek.
2008. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen szerintem ciki diszkóba menni. Tudom,hogy ez most nagy divat, de mikor huszonéves fejjel lemegyek egy diszkóba és tinikkel van tele, hát elég nevetséges. És nem ellened irányul ez,hidd el!a 15 évesek könnyű prédák az idősebbeknek,nem csodálom,hogy a szüleid féltenek. Hidd el,sokkal nagyobb gáz,hogy van,akit elengednek.Semmiből nem maradsz ki, ráérsz majd 17 éves korod körül is diszkózni, és a házibulik is nagyon jók szerintem. A diszkóból hazajönni sem egy életbiztosítás 15 évesen, bár nyilván ez attól is függ,hogy hol laksz.
2008. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... 15 évesen, igaz nem diszkóba, mert az ki nem állhatom, de punk koncertre én már jártam. Persze úgy, hogy volt egy nagyon jó haverom, ő már 18 volt, és fiú, és anyukám is jól ismerte és megbízott benne, és vele mehettem. Meg eleinte apukám értem is mindig eljött éjfélre, egyre. Tudom, a diszkó jó ha 11-kor elkezdődik, a koncertek meg átlagba 8-9 körül már vannak, ott nem is maradtam el semmiről azzal, hogy egykor hazamentem. De amúgy elméletileg be sem mehetnél a diszkóba 18 év alatt, legalább is nagyon sok helyen nem is engedik be a kiskorúakat. Kérd meg apukádat, anyukádat, hogy jöjjenek érted, akkor látják, hogy milyen állapotban mész haza. Persze szerintem nem benned nem bíznak, hanem a többi emberben. Esetleg ha anyukád bevállalósabb, kérd meg, hogy egyszer jöjjön el veled. Ez most tuti cikinek hangzik, de hidd el, nem az. Én mentem már punk koncertre a nagymamámmal is, és én hívtam, hogy lássa, milyen az. Utána évekig emlegették, hogy a nagyim is ott volt, is milyen jófej az "öreglány". Ha te nem cikinek éled meg, akkor nem is fogják mások sem annak tartani, hanem inkább úgy jön le, hogy ti milyen jóban vagytok, és milyen jófej anyukád van. És így ő is megnyugszik, ha azt látja, hogy nincs ott semmi szörnyűsés, illetve hogy téged nem lehet minden hülyeségbe belevinni.
2008. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm azt mondja, a disco miatt fásult be valamennyire, olyan durva dolgokat látott. Pl egy lány elutasított egy fiút, az pofon ütötte, úgy, hogy bekékült a lány arca. És sok ilyesmi volt.

Azt mondta a barátnőm, kár, hogy az anyja nem tiltotta meg, hogy elmenjen akkor.

14-16 éves volt.

2009. ápr. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!