Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szülők vagytok: akik...

Milyen szülők vagytok: akik büszkén mutogatják a gyerekeiket, vagy akik befelé örülnek nekik?

Figyelt kérdés

Büszkén mutogatók: akik telerakják a közösségi oldalakat a gyerekeik képeivel, videóival, megosztva hogy éppen mikor büfizett a baba. Pl egy ismerősöm rendszeres úgy posztolja a képeket, hogy "Nem tehet róla hogy ilyen gyönyörű" meg ilyen-olyan gyönyörű stb.

Mások meg nem tesznek fel soha képet a gyerekről, max a családnak adnak ha éppen úgy jön ki a találkozás. Milyenek vagytok? Melyik a normális viselkedés így a 21. században? :)


2011. okt. 20. 15:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem tettem fel egy képet sem közösségi oldalra, soha nem is tennék. Ez a szakmám,tudom milyen a net. Amit egyszer feltettél a fenntmarad valahol.

Valamint mi értelme lenne? Aki ismerős az ismeri a gyerekemet is,ha akarja majd eljön, megnézi.Aki meg nem az,az ne is nézegesse.

2011. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy képet sem raktam a kicsiről a világhálóra. Minden rokonnak megtiltottam, aki büszkélkedni akart vele, mint unokatesó, stb... Szerencsére mindenki megértette, miért kérem ezt, és tiszteletben tartották a kérésem. Másrészt van a gyerekről sok kép, de itthon, albumban, amit lehet nézegetni, mikor eljönnek a rokonok, barátok. Majd kerül róla fel, ha ő dönt ez felől.
2011. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Ez, amit leírtál, szerintem nem azzal van kapcsolatban, hogy ki mennyire büszke a gyerekére, ki mennyire akarja mutogatni, hanem hogy ki mennyire van az internetre / közösségi oldalakra "szocializálva", mennyire használja ezeket, milyen velük a viszonya (vannak, akiket a hányinger elkap a facebook-tól, meg vannak, akik éjjel-nappal azon lógnak, ez nincs másképp a kismamákkal sem)
2011. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van fenn pár kép a gyerekemről, de nem posztolgatok folyton. Egyszer felraktam párat, aztán annyi...
2011. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, h melyik a normális, nekem vannak kint képek, nem tudom, h mennyi, mondjuk 15 körül, de a barátok, rokonok mindig örülnek, ha teszek fel.

Videó is van róla youtubon, amit én szerkesztettem.

2011. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Jaj már, azért nem kell ennyire paranojásnak sem lenni. Mi baj lehetne abból, hogy van egy kép fent a gyerekről? Be lehet állítani, hogy csak ismerősök lássák. Meg amúgyis, nekem pl sok volt osztálytársamnak, ismerősömnek van gyereke, akik messze költöztek, meg amúgysem olyana visozny, hogy látogassuk egymást. De szivesen megnézek képeket a gyerekeikről, gratulálok nekik. Nem értem mi ebben a rossz. A kutyát sem érdeklik idegenek gyerekeik, ismerősök meg nem rossz szándékból nézik meg(idegenek se azért néznék)

Nekem még nincs gyerekem, de a kiskutyámról rengeteg képet tettem fel, mert büszke vagyok rá. Így lesz szerintem a gyerekemmel is. És nem hiszem, hogy amerikai titkos kémek fognak nyomozni majd utána emiatt.

2011. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A két véglet között valahol.Időnként teszek fel 1-1 képet,komment nélkül,mert van,aki csak így láthatja őt(sajnos).
2011. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

A férjem kikötötte, hogy felőle legyek fenn a Facebookon, de se róla se a gyerekről ne tegyek fel képet.Igy aztán nincs fenn. De ha valaki külön kéri, nagyon-nagyon büszkén küldöm el neki. :)

Szerintem nem baj, ha fenn van valakinél pár kép, de pl. van egy ismerősöm, aki minden nap kiírja, mit ebédelt a gyereke, kit érdekel??? Mondjuk azt a csajt már gimiben sem az eszéért szerettük.

2011. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem van fenn kép a gyerekeimről,a családi albumba.Nem nagyképűségből meg hencegésből teszem fel,hanem igen is büszke vagyok rájuk.De pl videó meg ilyesmik nincsenek csak pár kép.Sógornőmnek is fel van téve,mivel keresztlánya a kisebbik,és a barátnőm pedig a fiam van feltéve,mert neki meg ő a keresztanyja :) Szerintem bizonyos fokig semmi baj nincs belöle ha teszünk fel gyerekeinkről.Nekem nagy hasas kép is van 1 :)
2011. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Annyira negatív képet festett a kérdező erről az egész képfelrakósdiról, hogy most mindenki igyekszik bizonygatni, hogy "ő mennyire nem..." :D:D Pedig amúgy semmi rossz nincs benne. :-)
2011. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!