Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen engedély kell az...

Milyen engedély kell az Apátók, ha ki szeretnénk költözni külföldre?

Figyelt kérdés
Nálam van elhelyezve, a láthatás úgy szól hogy 2 hetente egy nap hétvégén eljöhet hozzám vagy egy relatíve semleges helyen találkozhatunk úgy hogy mindig jelen legyen egy családtagom. 6 éve nem láogatta (hál ist)
2015. okt. 29. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Elmeletileg nemhogy az o, de meg a gyamugy hozzajarulasa is kell, meg hazassagban egyuttelo szulokkel csaladban egyuttelo gyerekek eseten ha mindenki koltozik akkor is...


Gyakorlatilag meg amig a lakcimkartyan az allando lakcimet nem buheralod, oda mesz ahova akarsz :)

2015. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Házasságban élő szülőktől ha együtt költöznek ki akkor nem kell gyámügy! A te esetben viszont érdeklődd meg a gyámügynél, mert kell az apa beleegyezése. Sok sikert!
2015. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyámügy felülbírálhatja az apa döntését (pl. apuka nem fizet gyerektartást mert hajléktalan,anyuka meg munkanélküli lett és az egyetlen esélye h eltartsa a gyereket, ha kiköltözik, m itthon nem talál semmit.)

Szóval van az a helyzet, hogy ez legyen, ha 6 éve nem beszéltetek, akkor menj be, indítsd el a kérést a gyámügynél azzal az indokkal h nem találod a beleegyezés miatt, aztán kész. Ha meg is találják, nem fog talán szívózni, ha hivatalos személy keresi fel.

2015. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen meg lehet oldani. Ha 6 éve nem látogatta és semmilyen kapcsolattartas nincs, akkor indítás egy pert, az apa szülői felügyeleti jogának megszunteteset kérve. Ha meg van, azt csinálsz, amit akarsz.
2015. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
4-es vagyok: 5-ös ötlete tényleg a legjobb. Akkor azzal se tud szívózni h hozd haza x időközönként a gyereket aztán meg 5 percet tölt vele és viszlát..
2015. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A keresetet beadtam. Remélem még létezik ilyen hogy eltiltsák végleg. 6 évig volt börtönben mert bántalmazott minket tehát ezért bízom benne hogy így dönt a bíróság. Tőle menekülnénk külfödre ezért is akartam hogy ne kelljen tőle az engedély és ne tudja meg... Köszönöm
2015. okt. 29. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Sok sikert kívánok!
2015. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

2: tevedes valoban, 2014 marcius 15-tol mar nem kell, addig kellett Mo-n szuletett kiskoru magyar allampolgarsagu gyermek kulfoldi letelepedesehez gyamhatosagi beleegyezes is.


[link]

2015. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha tudom hogy elesek leülök előtte. Nem ilyennek ismertem de ha végigjártad volna amit Én nem így gondolkodnál. Nem tudsz semmit arról hán gyereket és anyát bántalmaznak napról napra csak nem mernek lépni. Félnek. Én léptem és büszke vagyok magamra. Köszönöm annak aki pizitívan reagált Szép napot
2015. okt. 30. 14:18
 10/10 anonim ***** válasza:

8!

Együtt élő szülők esetében. Kuloneloknel a gyamhivatal dont továbbra is

2015. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!