Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melegházasodás! Hogyan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegházasodás! Hogyan, ha nem nagyon tudunk idegen nyelvet?

Figyelt kérdés

Sajnos mivel nálunk, Magyarországon nem engedélyezett a meleg házasság, ezért külföldre kellene mennünk. Svédországra gondoltunk, mert ott templomban is lehetséges ez, vagy Finnországra. Lehet, hogy inkább Amerikába kéne mennünk? Közép szinten beszélünk angolul. Mennyire nehéz külföldön házasodni? És ha hazajövünk, akkor érvényben lesz itt is a házasságunk? Mennyi papírmunkával jár ez?


A válaszokért köszönet.



2015. aug. 28. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz érvényes itt akkor sem, de persze ettől még elmehettek megházasodni, ha nektek szükségetek van rá. Nem kell Amerikába menni, Finnországban, Svédben is lehet angollal boldogulni, mivel mindenki beszél angolul, szerintem érdemes odaköltözni is inkább, elfogadóbbak az emberek, én jártam arra, először meglepett hogy kézenfogva láttam sétálni melegeket itt-ott, felnőtt férfiakat is. De ott senkit nem zavart, max megnézték néhányan. Annyira más mint Magyarország, sokkal jobb.
2015. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Gondolkodtunk rajta, jó ezt tudni, hogy tényleg jobb.
2015. aug. 29. 00:08
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Minek a színjáték, ha kutyába se veszitek a Bibliát? Minek a templom? Alapítsatok egy saját vallást, amiben lehetséges, amit akartok, de ne gyertek templommal, mert az nem erről szól. Lehet elbagatelizálni, komolytalanul venni, de a hitet vegyétek vagy teljesen komolyan, vagy sehogy. Felesleges a színjáték. Főleg, ha erre nem tudnátok szeretettel válaszolni, pedig nem szidtam senkit, nem kívántam senkinek rosszat.
2015. aug. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1: Én bp-i vagyok és gyakran látok kézen fogva egynemű párokat az utcán. Fiúkat gyakrabban - vagy csak az feltűnőbb.:)
2015. aug. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Mindegy csak menjetek innen a bánatba.
2015. aug. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
#3 nincs is annák jobb mint amikor sok embernek van ugyanaz a képzelt barátja... :D
2015. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét. Vallásos családban születtünk, voltunk elsőáldozók, járunk templomban 3s gyakoroljuk a vallást. Nem mutatkozunk nyílvánosan, nem lehet éstrevenni, csak ritkán, hogy egy pár vagyunk. Nem sétálgatunk kézenfogva és nem pusziszkodunk mások előtt, csak otthon.
2015. aug. 29. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:

előszőr azt hittem fiú a kérdező, de szerintem lány?! Macerás külföldön esküdni, csomó papir oda, aztán meg ide magyarositani mindent. Én biztos nem vállalnám be.

Nem kevés pénz is.... Mi külföldön élünk és mi sem itt házasodtunk (nem meleg) mert macerás lett volna, meg lehet, hogy nem is tudtunk volna összeházasodni itt mert nem itteni állampolgárok vagyunk.

2015. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És igen, lányok vagyunk.
2015. aug. 29. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Finnország macerás, ugyanis szükséges az, hogy a finn evangélikus egyház tagja legyél (vagy legalább az egyiknek).

Katolikus templom nem sok van és törvény szerint az egyházak nem kötelesek összeadni meleg párokat. Nem hiszem, hogy itt katolikus egyházban ez lehetséges, szerintem max. evangélikusban.

2015. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!